Érett diákjaink

A Tokaji Ferenc Gimnázium és Szakgimnázium végzős tanulói
2014-2018

12. A angol–német nyelvi tagozatos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Patakiné Litva Boglárka Judit

Balla Barbara
Bencs Noémi
Bodnár Bella Rebeka
Bodnár Eszter
Borbély Lili
Brindzár Zsolt
Csikai Dorottya
Fekete Gabriella
Graczka Csongor
Hadnagy Klaudia
Havasi Virág Petra
Hásper Patrícia Daniella
Hubert Fruzsina Zoé
Jenvay Zsolt
Juhász Csilla
Kocsis Nóra
Kotán Beatrix
Kovács Gerogina
Krakkai Bianka
Lőrincz Vivien
Márton Mercédesz
Molnár Martin
Mudri Panna
Nagy Márton
Nagy Vendel
Pájer Bence
Porubszki Dávid György
Sóvári Ádám
Stomp Balázs
Suller Janka
Szabó Bianka Emese
Szabó Nikoletta
Szarka Orsolya
Tamaskovics Diána
Tóth Nóra
Vajda Evelin
Zajácz Krisztina

 

12. B biológia–matematika tagozatos – általános tantervű gimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Tóth Attila

Baranyai Dalma
Bartus Ákos
Csehi Gréta Tímea
Cserés Gábor
Demeter Dóra Enikő
Farkas Bettina
Hadzsi Kristóf
Hornyák Laura
Kander Áron
Koleszár Fruzsina
Kornis Péter
Kovács Dániel
Krausz Kevin
Molnár Fanni
Nyesti Péter Benedek
Palsics Patrik János
Rózsa Inez
Szénási Tibor
Szitanics Márk Mihály
Szurovi-Halász Kinga
Tamás Patrícia Julianna
Tóth Kitti
Ujvári Enikő

12. C belügyi rendészeti gimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Csáki Gabriella

Balogh Anna Zsuzsanna
Balogh Kristóf
Boós Péter
Bordás Nikolett Fanni
Géczi Eszter
Gyarmati Anett
Hornyák Ádám József
Horváth Inez
Katona Tamás
Kerekes János Tamás
Kovács Barbara
Lovász Dóra
Molnár Zsolt
Mráz Richárd
Nagy Panna
Rajt Patrik
Rusz Ákos
Spinda Regina
Szabó Bálint
Szemán Szabolcs
Tóth Ivett
Tóth Petra
Veleczki Laura

12. D pedagógia–környezetvédelem-vízgazdálkodás szakgimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Feketéné Csoma Gabriella

Ádám Patrik
Bagoly Petra
Botos Borbála
Földesi Éva
Gromóczki Dóra
Hornyák Bianka
Hornyák Kevin Viktor
Horváth Kinga
Horváth Sándor
Horváth Vivien
Kanyok Kinga
Keresztes Viktória
Kondrát Klaudia Csilla
Kontrás Ádám
Ladinszki Kinga
Lovász Martin László
Molnár Gábor
Papos Patrik
Rusznyák Zsófia
Schvarcz Mónika
Szalka Szabolcs István
Tar Vivien
Tóth Péter
Tóth Tamara
Vajkai Bence Lóránt
Varga Aletta
Zsigmond Bianka

12. E informatika–ügyvitel szakgimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Szabó Tamás

Ádám Patricia
Bácsalmási Márk
Baranyovszki Dávid
Bíró Bianka Viktória
Bódi Márk
Bodó Attila Bálint
Csatlós Fanni
Csősz Péter
Gabura Anna
Gazdag Fruzsina
Hegedűs Alexandra
Ignácz Szabolcs
Jedlicska Róbert
Jóni András Sándor
Kanyok Dávid
Kolcsiter Klaudia
Kun Eszter
Mezei Virág Mária
Mohácsi Mária
Németh Krisztián
Oláh Eszter
Orosz Levente
Sütő Réka
Szopkó Márk
Tarnai Boglárka
Tassi Bettina
Toma Domink
Tóth Petra
Tőzsér Barbara
Veisz Bálint Zsolt
Vigh Bence Imre
Zajakocki László

12. F rendészet és közszolgálat szakgimnáziumi osztály

Osztályfőnök:
Gyüre Levente László

Bajzáth Emese
Bánóczi Regina
Botos Viviven
Csábi Viktor
Csákó Gergő Csaba
Duljánszki Evelin
Farkas Patrik Norbert
Ferencz Dorina
Hörcsik Péter
Iski Evelin
Jaskó Gergő
Karajos Márk
Katona Ákos
Makula Kristóf Ferenc
Muri Kristóf Zsolt
Nagy Nikoletta Patrícia
Pányi Péter
Péter Ferenc
Popovics Patrik Árpád
Preszoly Patrik
Solymosi Attila
Szabó Szilárd
Toboz Tamás
Tóth Árpád
Tóth Szebasztián Márk 
Velmovszki Dóra