A tanév rendje

1. Szorgalmi idő:
első tanítási nap2017. szeptember 1. (péntek)
utolsó tanítási nap2018. június 15. (péntek)
2018. május 3. (csütörtök)
Az első félév utolsó tanítási napja2018. január 26. (péntek)
A kompetenciamérés időpontja2018. május 23. (szerda)
2. Tanítási szünetek :
őszi szünet2017. október 30. - november 3.
szünet előtti utolsó tanítási nap október 27. (péntek)
szünet utáni első tanítási nap november 6. (hétfő)
téli szünet2017. december 27-től 2018. január 2-ig
szünet előtti utolsó tanítási napdecember 22. (péntek)
szünet utáni első tanítási nap2018. január 3. (szerda)
tavaszi szünet2018. március 29-től április 3-ig
szünet előtti utolsó tanítási napmárcius 28. (szerda)
szünet utáni első tanítási napáprilis 4. (szerda)
3. Tanítás nélküli munkanapok:
Diákönkormányzat napja2017. december 4. (hétfő)
Iskolai felvételi vizsga2018. január 8. (hétfő)
Igazgatói szünet2018. március 10. (szombat)
Igazgatói szünet2018. április 21. (szombat)
Magyar írásbeli érettségi2018. május 7. (hétfő)
Matematika írásbeli érettségi2018. május 8. (kedd)
Történelem írásbeli érettségi2018. május 9. (szerda)
4. Ünnepek, megemlékezések:
2017. szeptember 1. (péntek)Tanévnyitó ünnepély
2017. október 6. (péntek)Aradi vértanúk emléknapja – megemlékezés
2017. október 20. (péntek)Iskolai ünnepély – 1956-os forradalom és szabadságharc
2017. október 27. (péntek)Szalagavató ünnepség
2017. december 22. (péntek)Karácsonyi ünnepség
2018. január 19. (péntek)A Magyar Kultúra Napja – megemlékezés
2018. február 23. (péntek)Diktatúrák Áldozatainak Emléknapja – megemlékezés
2016. március 14. (szerda)Iskolai ünnepély - Az 1848-49-es forradalom ünnepe
2018. április 11. (szerda)A költészet napja – megemlékezés
2018. április 16. (hétfő)A holokauszt áldozatainak emléknapja – megemlékezés
2018. május 5. (szombatBallagás
2018. június 4. (hétfő)Nemzeti összetartozás napja – megemlékezés
2018. június 29. (péntek)Tanévzáró ünnepély
5. Filharmóniai hangverseny
2017. október 4. szerda 12:15Ewald Rézfúvós Együttes
2018. február 1. csütörtök 12.15Zagyva Banda
2018. március 8. csütörtök 12.15Fool Moon
6. Témahetek
2018. március 5-9. Pénzügyi és vállalkozói témahét Téma: Okosan a hitelekről
2018. április 9-13.Digitális témahét
2018. április 23-27Fenntarthatósági témahét
7. Szülői értekezletek:
2017. szeptember 8. (péntek)9., 12. évfolyam szülői értekezlet
2017. október 20. (péntek)Szülői választmány ülése, 10-11. évfolyam szülői értekezlet
2017. november 10. (péntek)Szülői választmány ülése
2018. január 26. (péntek)12. évfolyam szülői értekezlet
2018. február 2. (péntek)9-11. évfolyam szülői értekezlet
2018. április 27. (péntek)9-11. évfolyam szülői értekezlet
2018. június12. évfolyam szülői értekezlet
8. Beiskolázás
2017. október 9. (hétfő)Felvételi tájékoztató - Nyílt nap
2017. október 20. (péntek)Tanulmányi területek belső kódjainak meghatározása
2017. október 20. (péntek)Felvételi tájékoztató megjelentetése
2017. november 13. (hétfő)Felvételi tájékoztató megjelentetése
2017. november 13. 17.00 Pályaválasztási-beiskolázási szülői értekezlet
2017. december 8. (péntek)Jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára
2017. december 13. (szerda)Központi írásbelire feladatigény jelentése
2017. január 15. (hétfő)Nyílt nap
2018. január 20. 10.00 (szombat)Központi írásbeli felvételi vizsga
2018. január 25. 14.00 (csütörtök)Pótló központi írásbeli felvételi vizsga
2018. január 29. (hétfő)A központi írásbeli dolgozatok megtekintése, értékelő lapok átadása
2018. február 8. (csütörtök)A központi írásbeli dolgozatok eredményeinek közzététele
2018. február 19. (hétfő)Jelentkezési lapok továbbítása
2018. február 23. (péntek)Szóbeli, fizikai alkalmassági felvételi
2018. február 26-27. 14.00Pótfelvételi
2018. március 2. (péntek)Ideiglenes felvételi jegyzék közzététele
2018. március 21-22. (szerda-csütörtök)Adatlapok módosításának lehetősége
2018. április 20. (péntek)Felvételi központ kialakítja a végeredményt
2018. április 27. (péntek)Értesítés a felvételről, elutasításról
2018. június 22. (péntek)Beiratkozás a 9. évfolyamra
9. Vizsgák
Érettségi vizsga
2017. október-november
Írásbeli vizsgák: október 16. (hétfő) – október 27. (péntek)
Szóbeli vizsgák
Emelt szint:november 9. (csütörtök) – november 13. (hétfő)
Közép szintnovember 20. (hétfő) – november 24. (péntek)
2018. május-június
Írásbeli vizsgák:május 7. (hétfő) – május 28. (hétfő)
Szóbeli vizsgák:
Emelt szintjúnius 7. (csüt.) – június 14. (csütörtök)
Középszintjúnius 18. (hétfő) – június 29. (péntek)
Az írásbeli érettségi tantárgyi vizsgáinak tantárgyankénti időbeli beosztását a 2017/2018. tanév rendjéről szóló 14/2017. (VI. 14.) EMMI rendelet I. számú melléklete tartalmazza.
Szakmai vizsga
Őszi vizsgaidőszak
Írásbeli vizsgarész
Informatikai rendszergazda 2017. október 5. (csütörtök)
Szóbeli és gyakorlati vizsgarész
Informatikai rendszergazda 2017. október 11. (szerda)
Tavaszi vizsgaidőszak
Írásbeli vizsgarész
Informatikai rendszergazda 2018. május 17. 10 óra
Pedagógiai és családsegítő munkatárs 2018. május 14. 10 óra
Szóbeli és gyakorlati vizsgarész
Informatikai rendszergazda2018. június 1. (péntek)
Pedagógiai és családsegítő munkatárs2018. május 30-31. (szerda-csüt.)
10. Külföldi kapcsolatok
Trittau Németország fogadás2017. szeptember 9-14.
Erasmus+ pályázatok utazásának ideje:
Egy színpad különböző csillagai
Olaszország Scderni2017. november 27-december 1.
Törökország Iscenderun2018. február
Portugália2018. május
The many faces of water – a holistic approach to the vital element of life
Olaszország2017. november 6-10.
Spanyolország2018. május
Törökország2018. október
Nagy-Britannia - London2019. május
Angolos
Bulgária2017. október 1-6.
Bulgária2017. november 5-10.
Törökország2018. március
Törökország2018. május
XX. Nemzetközi Junior Öko-Export Projekt Tokaj2018. június 4-8.
Július 5-9.szerda-vasárnapA Szent István Gimnázium Jubileumi Szimfonikus Zenekar táboraMáté Krisztina
Július 24-augusztus 7.hétfő-hétfőA Crescendo Nyári Akadémia nemzetközi táboraMolnárné Tóth Erika
Augusztus 10-13.csütörtök-vasárnap45. Tokaji ÍrótáborMolnárné Tóth Erika
augusztus 25.péntekJavítóvizsga, osztályozóvizsgaKónya-Botrágyi Mária
Augusztus 28-29-30.hétfő-kedd- szerdaGólyatáborTóbiás Gábor ,osztályfőnökök
augusztus 29.keddkínai önkéntes fogadása az ELTE-nMolnárné Tóth Erika,
Augusztus 31-igcsütörtökigOKJ-s beiratkozásMolnárné Tóth Erika
augusztus 31.csütörtökDiákok beköltözése a kollégiumba, szülői értekezlet, létszámegyeztetésLadinszki Tünde ,Molnárné Tóth Erika
szeptember 1.péntekTanévnyitó ünnepélyMolnárné Tóth Erika
szeptember 1.péntekElső tanítási nap: tankönyvek, ellenőrzők kiosztása, balesetvédelmi szabályzat, tűzriadó, házirend ismertetése, adatok ellenőrzése, tanulói létszám számbavétele, jelentése, szakkörbe jelentkezés felmérése, diákigazolvány érvényesítéseMolnárné Tóth Erika igazgatóhelyettesek osztályfőnökök tankönyvfelelősök ,iskolatitkár
Szeptember 1. ,4. órapéntekDÖK titkári megbeszélésTóbiás Gábor ,Molnárné Tóth Erika
Szeptember 1. ,5. órapéntek9. évfolyam évfolyamgyűlésDévaldné Orosz Beatrix
Szeptember 1. ,6. órapéntek12. évfolyam évfolyamgyűlésMolnárné Tóth Erika Balogh Gáborné
Szeptember 1-tőlpéntektőlÉrettségi előkészítők beindítása12. évfolyamon tanárok, munkaközösség-vezetők
szeptember 1.péntek„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
szeptember 4.hétfőHelyi érték modul – 9-12. évfolyam ,Tánc modul – 12. évfolyamMolnárné Tóth Erika ,Dr. Dankó József ,Makó Balázsné ,dr. Jánosné Petruska M. ,Balogh Gáborné
Szeptember 4-8.hétfő-péntekA Tokaji Írótábor irodalmi emlékparkban elhelyezett emléktáblájának a megtekintésemagyartanárok
Szeptember 4-8.hétfő-péntekFakultációs csoportok indításaFakla Ida
Szeptember 4-8hétfő-péntekSzintfelmérések elvégzése, felzárkóztatásra javaslattétel – határidő: szeptember 11.munkaközösség-vezetők ,szaktanárok
szeptember 5.keddŐszi érettségire jelentkezés határnapjaMolnárné Tóth Erika Subert Tiborné
szeptember 5.keddEmelt szintű csoportok működésének megindítása a 11-12. évfolyamonszaktanárok
szeptember 6.szerdaAz Európai Parlament nagykövet iskolája cím ünnepélyes átvétele DebrecenbenMolnárné Tóth Erika ,Tóth Attila
szeptember 7.csütörtökECL nyelvvizsgára jelentkezési határidőNégyesiné Fenyvesi Magdolna ,Kónya-Botrágyi Mária
Szeptember 8. ,14.30péntek9. évfolyam szülői értekezlet – műsor, tanárok bemutatása, SZM tagok választása, elvárások, lehetőségek, csoportbeosztások, felzárkóztatás ismertetéseMolnárné Tóth Erika, ,Májer Jánosné A. O.
Szeptember 8. ,16.00péntek12. évfolyam szülői értekezlet – szalagavató, a tanév feladatainak előkészítése: érettségi, pályaválasztásMolnárné Tóth Erika, ,Májer Jánosné A. O.
szeptember 9.szombatTrittaui küldöttség érkezéseDobrosi Ágnes ,Levik Regina
Szeptember 9-14.szombat-csütörtökTrittau testvérgimnázium fogadásaDobrosi Ágnes ,Levik Regina
Szeptember 11-15.hétfő-péntekEurópai Szakképzési Hét októberi programjainak tervezése, tervek elküldése a SZC feléPataki Zsolt
szeptember 15.péntekSportszakkörök beindítása: tollaslabda szakkör, aerobic szakkör, kézilabdaBalogh Gáborné
szeptember 15.péntekOKTV-re való jelentkezés a 11-12. évfolyamonKónya-Botrágyi Mária
szeptember 15.péntekSzakkörbe, tevékenységi körbe jelentkezés az iskolábanigazgatóhelyettesek foglalkozásvezetők osztályfőnökök ,csoportvezető tanárok
szeptember 15.péntekTeSzedd! akcióKovács Mária
szeptember 15.péntekAz iskolai tankönyv-pótrendelés határidejePataki Zsolt
szeptember 18.hétfőSzakköri foglalkozások beindításaszakkörvezetők
Szeptember 18-23.hétfő-szombatA világ legnagyobb tanórájaFakla Ida
szeptember 19.keddSzakmai tanulmányi út 10. évfolyam Nyírteleki Civil CentrumDobrosi Ágnes ,Mezei Lili
szeptember 22.péntekOKTV-re jelentkezésMunkaközösség tagjai, vezetők
szeptember 22.péntekAz iskolai versenyek, a nyílt nap időpontjainak, a diákmentorok látogatásának megküldése az általános iskoláknak elektronikusan és postánigazgató
Szeptember 25-26.hétfő-keddDiákmentorok felkészítéseMolnárné Tóth Erika igazgatóhelyettesek
Szeptember 25. v 29.hétfő, péntekDiákmentorok látogatása egykori iskolájukba (megbízólevél)igazgatóhelyettesek
szeptember 26.keddBISEL vizsgálat, verseny első fordulójaFakla Ida
Szeptember 26-27.kedd-szerdaOperakaland: Mozart: Figaro 2.0Máté Krisztina ,Kónya-Botrágyi Mária
szeptember 28.csütörtökHegyi extrém futóversenyFeketéné Csoma Gabriella
szeptember 28.csütörtökMaratoni sportdélután, tollaslabda, futball, asztaliteniszBalogh Gáborné, munkaközösség
szeptember 29.péntekECL nyelvvizsga (B1, C1)Kónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi M.
szeptember 29.péntekKutatók éjszakája Debreceni EgyetemenOlasz-Szabó Zsuzsanna, Kunné Hubai Gyöngyi
SzeptemberRobotika, 3D nyomtató bemutatóAgócs Miklós
SzeptemberSzakmai tanulmányút 10. évf. Nyírteleki Civil CentrumDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili
SzeptemberTanulók felkészítése a Szüreti Napok városi rendezvényreDévaldné Orosz Beatrix Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
SzeptemberSZODSE labdarúgó versenyGyüre Levente
SzeptemberElőrehozott érettségi vizsgák határideje, OKTV jelentkezésKónya-Botrágyi Mária Májes Jánosné Arday Otilia
Október 4. 12.15szerdaFilharmóniai hangverseny: Ewald Rézfúvós EgyüttesMáté Krisztina
október 5.csütörtökBoldog iskola cím átadási ünnepség - BudapestDobrosi Ágnes
október 5.csütörtökOKJ informatikai írásbeli javítóvizsgaAgócs Miklós, Erdős Zoltán, Szabó Tamás, Sztahora Beáta, Tóbiás Gábor
október 6.péntekRádiós megemlékezés az aradi vértanúkrólTóth Attila
október 7.szombatECL nyelvvizsga (B2)Kónya-Botrágyi Mária, Négyesiné Fenyvesi M.
Október 7. 14.00szombatSzüreti felvonulás: 9. A, 11. D és 10. D tanulói szerepelnekKónya-Botrágyi Mária ,osztályfőnökök
Október 9. 8.00hétfőNyílt napmunkaközösség tagjai
október 9.hétfőNyílt nap – bemutató, színes kémiai kísérletek ,Robotika, 3D nyomtatásSzénási Tibor ,Agócs Miklós ,Tóbiás Gábor
október 9.hétfőA komposztálás ünnepnapjatermészettudományos munkaközösség
október 9.hétfőSzüreti tollaslabda verseny és bemutató az iskola és a környék általános iskoláinak részvételévelBalogh Gáborné
október 12.csütörtökSzakmai tanulmány út12. évfolyam Időskorúak Otthona TokajDobrosi Ágnes
Október 13-27.péntek-péntekŐszi érettségi vizsga írásbeliMolnárné Tóth Erika
Október 16. 8.00hétfőMagyar nyelv és irodalom írásbeli érettségiDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 16. 14.00hétfőFöldrajzDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 17. 8.00keddMatematika érettségiDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 18. 8.00szerdaTörténelem írásbeli érettségi vizsgaDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 18. 8.00szerdaFrancia nyelvDévaldné Orosz Beatrix
október 18.szerdaSzakmai tanulmányút 9. évfolyam és Pedagógiai és családsegítő képzés 5/13P Csodavár Fejlesztő Centrum NyíregyházaMezei Lili, Décsiné Kovács Anita
október 19.csütörtökIskolai futóverseny l. fordulóFeketéné Csoma Gabriella
október 19.csütörtökMaratoni sportdélután, kézilabda, aerobic, házibajnokságJuhász Zsolt, ,Csordás Balázs ,munkaközösség
Október 19. 8.00csütörtökAngol nyelv írásbeli érettségi vizsgaDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 19. 14.00csütörtökKémiaDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
október 20.péntekA felvételi tájékoztatónk nyilvánosságra hozása, elküldése az általános iskoláknak, az osztályfőnöki órák, szülői értekezletek időpontjának megkéréseMolnárné Tóth Erika
Október 20. 8.00péntekIskolai ünnepség az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletéreKeresztúri Zsuzsa, ,Maczkó Hajnalka
október 20.péntekSzülői választmány ülése, 10-11. évfolyam szülői értekezletDévaldné Orosz Beatrix
Október 20. 8.00péntekRajz és vizuális kultúra, szakmai előkészítő tárgyakDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
október 20.péntekBólyai Matematika csapatverseny jelentkezési határidőOlasz-Szabó Zsuzsanna, munkaközösség tagjai
október 21.szombat„Földünkért Világnap” madárlestermészettudományos munkaközösség
október 23.hétfőNemzeti ünnep
Október 24. 8.00keddNémet nyelv írásbeli érettségi vizsgaDévaldné Orosz Beatrix
október 25.szerdaUwe Kaa: német workshop, koncertLevik Regina, Dobrosi Ágnes
Október 25. 8.00szerdaInformatika írásbeli érettségi vizsgaDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
Október 26. 14.00csütörtökBiológiaDévaldné O. Beatrix ,Molnárné Tóth Erika
október 26.csütörtökMaratoni sportdélután, kézilabda, aerobic, házibajnokságJuhász Zsolt, Feketéné Csoma Gabriella, munkaközösség
Október 27. 16.00péntekSzalagavató ünnepségMolnárné Tóth Erika ,Májer Jánosné Arday Otília, osztályfőnökök
Október 27. 14.00péntekFizika, ének-zeneDévaldné Orosz Beatrix
október 27.péntekŐszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Október 30. – november 03.hétfő-péntekŐszi szünet
október 31.keddAz intézményi közzétételi lista megjelentetése a honlaponMolnárné Tóth Erika
október 31.keddAz általános iskolák értesítése iskolánk első két évfolyamán végzett tanulók tanulmányi eredményérőlKónya-Botrágyi Mária
OktóberSzakmai tanulmányút 12. évf. ,Időskorúak Otthona TokajDobrosi Ágnes
OktóberBoldogságórák 9. -10.-11.- 12. évf -5/13P osztályok, Boldogságfokozó hálaDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
OktóberÉdes Anyanyelvünk országos fordulójának koordinálásaMezei Lili
Október„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
OktóberFair-play labdarúgó kupaGyüre Levente, Juhász Zsolt
OktóberMatematika-fizika, magyar-történelem munkaközösség foglalkozásKunné Hubai Gyöngyi ,Gintner Tamásné H. Á.
OktóberSzakmai tanulmányi út – Aggteleki Nemzeti ParkFakla Ida
OktóberEurópai Szakképzési hét októberi programjainak szervezése, végrehajtásaPataki Zsolt
OktóberMatematika-fizika munkaközösségi foglalkozásKunné Hubai Gyöngyi
OktóberTörténelem verseny/vitadélutánszaktanárok
november 6.hétfőSzünet utáni első tanítási nap
november 6.hétfőTörténelem OKTV I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 7.keddFöldrajz OKTV I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 7.keddKomplex Instrukciós Program, Hejőkeresztúri modell, szakmai tanulmányút 11. évfolyam és 5/13P osztályMezei Lili, Décsiné Kovács Anita, Berziné Takács Ágnes, Dobrosi Ágnes
november 8.szerdaInformatika II. kat. OKTV. I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 9.csütörtökECL nyelvvizsgára jelentkezési határidőNégyesiné Fenyvesi M. Kónya-Botrágyi Mária
november 9.csütörtökSzakmai tanulmányút 12. évfolyam Családsegítő Központ TokajDobrosi Ágnes
November 10. 16.00péntekSzülői szervezet üléseMolnárné Tóth Erika ,Dévaldné Orosz Beatrix
november 13.hétfőNyílt napKónya-Botrágyi Mária
november 13.hétfőAngol nyelv OKTV első forduló I. II. kategóriaKónya-Botrágyi Mária
November 13. 17hétfőPályaválasztási-beiskolázási szülői értekezletMolnárné Tóth Erika
november 14.keddMatematika OKTV I. forduló, I-II-III. kategóriamunkaközösség tagjai
november 15.szerdaArany Dániel Matematikai Tanulóverseny jelentkezési határidőKunné Hubai Gyöngyi
november 15.szerdaA Hivatal közzéteszi a központi írásbeli felvételit szervező középiskolák jegyzékét
november 15.szerdaMagyar nyelv OKTV I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 15.szerdaAz intézményi statisztika módosításának lehetőségeMolnárné Tóth Erika
november 16.csütörtökFizika OKTV első forduló (I-II. kat.)munkaközösség tagjai
november 17.péntekTermészettudományos esteSzénási Tibor
November 18. 19.00szombatJótékonysági bálDévaldné Orosz Beatrix Molnárné Tóth Erika
november 20.hétfőInformatikai munkaközösségi foglalkozás – verseny-előkészítésErdős Zoltán
November 20. 16.00keddGIMI GÁLAMolnárné Tóth Erika
November 20-24.hétfő-péntekŐszi érettségi középszintű szóbeli vizsgák
November 20-24.hétfő-péntekEurópai Szakképzési Hétmunkaközösség tagjai
november 21.keddKémia OKTV első forduló (I-II. kat.)Kónya-Botrágyi Mária
november 21.keddZrínyi Ilona Matematikaverseny jelentkezési határidőmunkaközösség tagjai
november 22.szerdaInformatika OKTV első forduló (I. kat.)Kónya-Botrágyi Mária
november 23.csütörtökMaratoni sportdélután, kosárlabda, asztalitenisz, házibajnokságMolnár Béla, Balogh Gáborné munkaközösség
november 23.csütörtökBiológia I., II. kategória OKTV I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 23.csütörtökBemutató óraSztahora Beáta
november 23.csütörtökLátogatás az ITSH-ba – 12. E, OKJErdős Zoltán, Szabó Tamás, Tokajiné Pekk Bernadett, Határik Dávid
november 27.hétfő2. nyelvi munkaközösségi ülésNégyesiné Fenyvesi Magdolna
november 27.hétfőNémet OKTV I., II. kategória I. fordulóKónya-Botrágyi Mária
November 29. 15.00szerdaTájékoztató a művészeti nevelés értékközvetítő szerepéről, Helyszín: Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium, MiskolcPedagógusok
november 30.csütörtökMagyar irodalom OKTV első fordulóKónya-Botrágyi Mária
november 30.csütörtökArany Dániel Matematikai Tanulóverseny jelentkezési határidőOlasz-Szabó Zsuzsanna, munkaközösség tagjai
NovemberSzakmai tanulmányút 12. évf. Családsegítő Központ TokajDobrosi Ágnes
NovemberLátogatás az ITSH-ban 12. E, OKJErdős Zoltán
NovemberHospitálások a tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános IskolábanDobrosi Ágnes
NovemberKomplex Instrukciós Program, Hejőkersztúri modell, szakmai tanulmányút 11. évf. és 5/13P osztályMezei Lili ,Décsiné Kovács Anita ,Berziné Takács Ágnes ,Dobrosi Ágnes,
NovemberERASMUS+ pályázat Many faces of water Olaszországi tanári továbbképzés, szakmai részPataki Zsolt
NovemberImplom József Helyesírási verseny meghirdetéseszaktanárok
NovemberKémia OKTV I-II. forduló
NovemberKitaibel Pál középiskolai biológiai és környezetvédelmi versenyNagyné Dóka Nóra
NovemberBoldogságórák 9-10-11-12. évfolyam 5/13P, Optimizmus gyakorlásaDobrosi Ágnes, Mezei Lili, Kosárkó Györgyi, Berziné Takács Ágnes, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
NovemberEurópai szakképzési hét decemberi programjainak tervezése, tervek elküldése az SZC. feléPataki Zsolt
NovemberTörténelem verseny (EU) szervezéseTóth Attila ,Bogdán József
NovemberBoldogságórák 9. -10.-11.- 12. évf -5/13P ,Optimizmus gyakorlásaDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
NovemberMagyar-történelem munkaközösség megbeszéléseGintner Tamásné H. Á.
November„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
NovemberTermészettudományos munkaközösségi megbeszélésFakla Ida
NovemberTermészettudományos munkaközösségi megbeszélés, általános iskoláknak szervezett verseny megbeszélése, előkészítéseNagyné Dóka Nóra
NovemberMunkaközösségi ülésBalogh Gáborné
december 4.hétfőDÖK nap, a 9. évfolyam bemutatkozásaTóbiás Gábor ,Májer Jánosné Arday O.
december 4.hétfőMunkaértekezlet – a hagyományos versenynap megbeszéléseMolnárné Tóth Erika
December 4-8.hétfő-péntekIdegen nyelvi hét
december 4.hétfőÁltalános iskolai kiejtési versenyBudai János, Erdősné Hornyák Zsuzsanna, Levik Regina, Patakiné Litva Boglárka
december 5.keddSaját kiejtési versenyKA, Levik Regina, Csáki Gabriella
december 6.szerdaKínai délután 14-16hszaktanár
december 6.szerdaMikulás futás városi futóversenyFeketéné Csoma Gabriella
december 6.szerdaMikulás teremlabdarúgó tornaGyüre Levente
december 7.csütörtökCsoportos vetélkedő, 2. nyelvDerecskeiné Nagy Mária, Derecskei Sándor, Vida-Bényei Judit, Csáki Gabriella
december 7.csütörtökImplom József helyesírási verseny házi fordulójaMezei Lili
december 8.péntekÁltalános iskolai jelentkezési határidő központi írásbeli vizsgára
december 8.péntekJelentkezési határidő az általános iskolák informatika versenyéreErdős Zoltán
december 8.péntekECL nyelvvizsgák (B1, C1)Kónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
december 9.szombatECL nyelvvizsga (B2)Kónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
December 11. 14.00hétfőAngol-német nyelvi kiejtési verseny ált. isk. 7-8. évfolyamos tanulói számáraNégyesiné Fenyvesi Magdolna és az idegen nyelvi munkaközösség
December 11. 14.00hétfőAlkalmazói verseny ált. isk. 7-8. évfolyamos tanulói számárainformatika munkaközösség
December 11. 14.00hétfőNépdalverseny és atlaszhasználati verseny az általános iskolák 7., 8. osztályos tanulói számáraMihalik-Máté Krisztina, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes, Bogdán József Tóth Attila
December 11. 14.00hétfőTermészetismereti verseny általános iskolák 7., 8. osztályos tanulói számáraTóth Attila, Vágner István
December 11-16.hétfő-szombatNyelvi börze, angol, német, francia ország ismereti versenyek, idegen nyelvi hét (közben: kínai kreatív programok, szakmai program) ,kedd: TFG diákok kiejtési verseny: angol, német, francia ,szerda: kínai ország ismereti verseny ,csütörtök: 2. idegen nyelvek napja ,péntek: kínai kreatív programokNégyesiné Fenyvesi Magdolna, nyelvi munkaközösség
december 12.keddKézműves foglalkozások a Tokaji Óvodában 10. évfolyam és 5/13PDobrosi Ágnes ,Mezei Lili
december 14.csütörtökArany Dániel MatematikaversenyKunné Hubai Gyöngyi, szaktanárok
december 14.csütörtökMaratoni sportdélután, floorball, asztaliteniszMolnár Béla, munkaközösség
december 14.csütörtökA Víz világnapja – plakátkészítő verseny, a természetvédelmi hét fotópályázatának meghirdetéseLiszkai Judit
december 14.csütörtökIskolai történelem versenyDévaldné Orosz Beatrix, Bogdán József
december 14.csütörtökArany Dániel Matematikai TanulóversenyKunné Hubai Gyöngyi
december 14.csütörtökSzakmai tanulmányút 12. évfolyam, Oltalom Szeretetszolgálat, Hajléktalanellátó NyíregyházaDobrosi Ágnes
december 15.péntekPályaorientációs kirándulás, kitekintés Debrecenbe, Arany Bika Szálló, turizmus vendéglátáshoz kötődő előadás és bemutatóDerecskei Sándor, Patakiné Litva Boglárka, Csáki Gabriella
december 18.hétfőHelyi érték modul a nevelőtestület részéreMolnárné Tóth Erika
december 19.kedd„5 labda” tantestületi sportdélután a KerivelBalogh Gáborné ,Juhász Zsolt ,munkaközösség
december 22.péntekIskolai karácsonyBogdánné Regős Márta, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
december 22.péntekA téli szünet előtti utolsó tanítási nap
December 27. – január 2.szerda-keddTéli szünet
DecemberKézműves foglalkozások a Tokaji Óvodában 10. évf. és 5/13PDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili
December„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
DecemberImplom József Helyesírási verseny iskolai fordulójaBogdánné Regős Márta
DecemberKazinczy verseny meghirdetéseGintner Tamásné Hornyák Ágnes
DecemberTermészetismereti verseny általános iskolák 7-8 osztályos tanulóinakNagyné Dóka Nóra
DecemberInformatika verseny általános iskoláknakErdős Zoltán
DecemberSzakmai tanulmányút 12. évf., Oltalom Szeretetszolgálat, Hajléktalanellátó, NyíregyházaDobrosi Ágnes
DecemberEurópai Szakképzési HétMunkaközösség tagjai
DecemberBoldogságórák 9. -10.-11.- 12.évf -5/13P ,Kapcsolatok ápolása ,Boldogító jócselekedetekDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
DecemberDiákolimpia futsall területi döntőGyüre Levente
DecemberBoldogságórák 9-10-11-12. évfolyam és 5/13P, Kapcsolatok ápolása,Boldogító jócselekedetekDobrosi Ágnes, Mezei Lili, Kosárkó Györgyi, Berziné Takács Ágnes, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
DecemberECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
DecemberfolyamatosSzertárak rendezéseszertár felelősök, munkaközösség vezető
január 1.hétfőA 2017-ben sikeres minősítésen átesett kollégák magasabb fizetési fokozatba sorolása ,Átsorolások elkészítéseMolnárné Tóth Erika ,Polyák Ágnes
január 3.szerdaSzünet utáni első tanítási nap
január 5.péntekBólyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (iskolánkban)Kunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
január 8.hétfőMunkaértekezlet, félévi munka értékelésének előkészítéseMolnárné Tóth Erika
január 8.hétfőPályaorientációs nap
január 10.szerdaMikola Sándor Fizikaverseny nevezési határidőOlasz-Szabó Zsuzsanna, munkaközösség
január 11.csütörtökECL nyelvvizsgára jelentkezési határidőNégyesiné Fenyvesi Magdolna, Kónya-Botrágyi Mária
január 11.csütörtökSzakmai tanulmányút 12. évfolyam BAZ Megyei Önkormányzat Ápoló Gondozó Otthon TokajDobrosi Ágnes
január 12.péntek-szombatFelvételi előkészítő matematikából, magyar nyelv és irodalomból 8. osztályosok számáraMunkaközösségek
január 15.hétfőNyílt napKónya-Botrágyi Mária
január 19.péntek-szombatFelvételi előkészítő matematikából, magyar nyelv és irodalomból 8. osztályosok számáraMunkaközösségek
január 20.szombatEgységes írásbeli felvételi vizsgaDévaldné Orosz Beatrix
január 22.hétfőA Magyar Kultúra Napja – megemlékezés, részvétel a Tokaji Írótábor programjánKeresztúri Zsuzsa
január 23.keddTanulmányi út a Debreceni Egyetemre (11. E, 12. E, OKJ, érdeklődők)Agócs Miklós, Szabó Tamás, Határik Dávid, Tokajiné Pekk Bernadett
január 24.szerdaMatematika OKTV második fordulómunkaközösség-vezető
Január 25. 14.00csütörtökKözponti pótló írásbeli vizsgaMolnárné Tóth Erika
január 25.csütörtökMaratoni sportdélután, röplabda, tollaslabda, asztaliteniszBalogh Gáborné, Feketéné Csoma Gabriella, munkaközösség
Január 25.-28.csütörtök- vasárnapSí táborMolnár Béla, Csordás Balázs ,Csordás Balázs
Január 26. 12.00péntekOsztályzatok lezárásaszaktanárok, osztályfőnökök
január 26.péntekAz első félév utolsó tanítási napja
Január 26. 14.00péntekFélévi osztályozó értekezletMolnárné Tóth Erika
Január 26. 16.00péntek12. évf. szülői értekezlet
január 29.hétfőKözponti írásbeli dolgozatok eredményeinek megtekintése, honlapon történő közzétételeigazgatóhelyettesek
január 29.hétfőKözponti írásbeli dolgozatok értékelőlapjainak átadásaigazgatóhelyettesek
JanuárTermészettudományos munkaközösségi megbeszélésFakla Ida
JanuárTudományról – Diákoknak-Kíváncsiságból verseny, EszterházyKároly Egyetem EgerDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Berziné Takács Ágnes
JanuárDebreceni Egyetem látogatás 11.E, 12.E, OKJ-sekErdős Zoltán
JanuárSzakmai tanulmányút 12. évf., B-A-Z Megyei Önk. Ápoló Gondozó Otthon TokajDobrosi Ágnes
JanuárBoldogságórák 9. -10.-11.- 12. évf -5/13P ,CélokDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
JanuárDiákolimpia úszás megyei döntőGyüre Levente
JanuárJárási Rákóczi versenyen való részvételDévaldné Orosz Beatrix ,Tóth Attila
JanuárECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
JanuárFilharmónia hangversenyigazgatóhelyettesek
JanuárSí táborMolnár Béla
JanuárSavária történelmi versenyre felkészítésDévaldné Orosz Beatrix, Tóth Attila
JanuárRákóczi versenyre felkészítésDévaldné Orosz Beatrix, Tóth Attila, Bogdán József
JanuárFelvételi előkészítők szervezése 8. osztályosok számáraKeresztúri Zsuzsa, Berziné Takács Ágnes, Maczkó Hajnalka, Bogdánné Regős Márta, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
JanuárBoldogságórák 9-10-11-12. évfolyam és 5/13P, CélokDobrosi Ágnes, Mezei Lili, Kosárkó Györgyi, Berziné Takács Ágnes, Gintnr Tamásné Hornyák Ágnes
JanuárMunkaközösségi ülés (testnevelés)Balogh Gáborné
JanuárMunkaközösségi megbeszélés: félévi értékelésMunkaközösség tagjai
JanuárKazinczy-verseny iskolai fordulójaGintner Tamásné Hornyák Ágnes
Január„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
Januáraz országos felvételi vizsga írásbeli dolgozatainak javításaszaktanárok
Január végeEger EKE idegen nyelvi szép kiejtési versenyDerecskei Sándor
Február 1. 12.15csütörtökFilharmóniai hangverseny: Zagyva BandaMáté Krisztina
Február 2-igpéntekEllenőrző könyvek kiosztásaosztályfőnökök
február 2.péntekSzülői szervezet üléseMolnárné Tóth Erika, Dévaldné Orosz Beatrix, Berziné Takács Ágnes
február 5.hétfőNevelési értekezlet, félévi munka értékelése: a pedagógiai munka elemzése, hatékonyságának vizsgálataMolnárné Tóth Erika
Február 5-9.hétfő-péntekPróba érettségi idegen nyelvből: középfokidegen nyelvi munkaközösség
február 6.keddSzakmai tanulmányút 10. évfolyam és 5/13P BAZ Esélyteremtési és Önkéntes ház, Csodamalom Bábszínház, MiskolcDobrosi Ágnes, Mezei Lili, Décsiné Kovács Anita
február 8.csütörtökA központi írásbeli dolgozat eredményeinek végleges közzététele
február 8.csütörtökArany Dániel Matematika Tanulóverseny 2. fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség tagjai
február 8.csütörtökFizika OKTV második fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség tagjai
február 9.péntekECL nyelvvizsgaKónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
február 9.péntekFelvételi előkészítő a középiskolába jelentkezők számára: német nyelv, angol nyelv, biológia, matematika, informatika, pedagógia elbeszélgetés, fizikai állapotfelmérésmunkaközösségek
február 10.szombatECL nyelvvizsgaKónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
február 12.hétfőIskolai DÖK, DSE közgyűlésTóbiás Gábor ,Juhász Zsolt
február 12.hétfőMunkaértekezlet – a felvételi előkészítéseMolnárné Tóth Erika
február 13.keddMikola Sándor Fizikaverseny 1. fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
február 14.szerdaValentin-nap az iskolai DÖK szervezésébenTóbiás Gábor
február 14.szerdaFarsangi tollaslabda verseny és bemutató az iskola és a környék általános iskoláinak részvételévelBalogh Gáborné
február 15.csütörtökÉrettségi vizsgára jelentkezés – ill. felsőfokú továbbtanulásra jelentkezésMolnárné Tóth Erika Dévaldné Orosz Beatrix
február 15.csütörtökSzakmai vizsgára jelentkezésPataki Zsolt
február 15.csütörtökSzakmai tanulmányút az ITSH debreceni telephelyére (10. E, 11. E)Erdős Zoltán, Agócs Miklós, Tóbiás Gábor
február 16.péntekFelvételi előkészítő a középiskolába jelentkezők számára: német nyelv, angol nyelv, biológia, matematika, informatika, pedagógia elbeszélgetés, fizikai állapotfelmérésmunkaközösségek
február 16.péntekZrínyi Ilona Matematikaverseny (GORDIUSZ) I. fordulóKunné Hubai Gyöngyi
február 19.hétfőKözépfokú iskolába jelentkezés határnapja
február 19.hétfőInformatika munkaközösségi foglalkozásErdős Zoltán
február 20.keddMagyar próba érettségiBerziné Takács Ágnes
február 22.csütörtökMaratoni sportdélután, tollaslabda, aerobicBalogh Gáborné, Feketéné Csoma Gabriella
Február 23. 8.00péntekÁltalános felvételi vizsga intézményünkben – tanítási szünetMolnárné Tóth Erika
február 23.péntekA kommunista diktatúra áldozataira emlékezés- rádióműsorTóth Attila
február 24.szombatBólyai Matematika Csapatverseny Országos döntőKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
Február 26-27. 14.00hétfő-keddPótfelvételiMolnárné Tóth Erika
február 26.hétfőA középszintű érettségi tételeinek kijelölése, a témakörök kihirdetésemunkaközösségek, szaktanárok
február 28.szerdaA minősítés különös feltételeinek ismertetése a nevelőtestülettelMolnárné Tóth Erika
FebruárSzakmai tanulmányút 10. évf. és 5/13P, B-A-Z Esélyteremtési és Önkéntes ház, Csodamalom Bábszínház, MiskolcDobrosi Ágnes
FebruárTermészetvédelmi hét előkészítésemunkaközösség tagjai
FebruárLátogatás az ITSH-ban 10.E, 11.EErdős Zoltán
FebruárMunkaközösségi foglalkozásMunkaközösség tagjai
FebruárFelvételi előkészítő foglalkozások, felvételi vizsgaMunkaközösség tagjai
FebruárKörnyezetvédelmi szakmai verseny, első fordulóPataki Zsolt
FebruárECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
Február„Lapzárta”Dévaldné Orosz Beatrix
FebruárDiákolimpia úszás országos döntőGyüre Levente
FebruárfolyamatosFelkészülés a kompetenciamérésretizedik évfolyamon tanítók, munkaközösség vezető
FebruárRendész verseny iskolai fordulójaBalogh Gáborné ,Molnár Béla
FebruárÉdes Anyanyelvünk verseny házi fordulójának meghirdetéseMezei Lili
FebruárElőkészítő szóbeli felvételireKunné Hubai Gyöngyi
FebruárFelvételi alkalmassági vizsgaszaktanárok
FebruárERASMUS pályázat keretében utazás Törökországba
FebruárXX. Junior ÖKO-Expert projekt előkészítéseLiszkai Judit, Fakla Ida, munkaközösség
FebruárKörnyezetvédelmi SZÉTV
március 1.csütörtökSzakmai tanulmányút 12. évf., RIDENS, TEGYESZ, NyíregyházaDobrosi Ágnes
március 2.péntekIdeiglenes felvételi jegyzék közzététele
március 8.csütörtökFilharmóniai hangverseny: Fool MoonMáté Krisztina
március 10.szombatMunkanap – igazgatói szünet
március 12.hétfőDiák önkormányzati napTóbiás Gábor
március 13.keddBemutató óraKamenyiczki Gábor
Március 14. 8.00szerdaIskolai ünnepség, emlékezés az 1848-49 forradalom és szabadságharcraBogdán József
március 14.szerdaA középfokú iskolába jelentkezők felvételi jegyzékének nyilvánosságra hozatalaMolnárné Tóth Erika
március 15.csütörtökVárosi ünnepség az 1848/49-es szabadságharc emlékére
március 16.péntekPihenőnap
március 19.hétfőECL nyelvvizsgára jelentkezési határidőNégyesiné Fenyvesi Magdolna, Kónya-Botrágyi Mária
március 19.hétfőMatematika OKTV harmadik fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
március 19.hétfőIskolai futóverseny 2. fordulóFeketéné Csoma Gabriella
Március 19-22.hétfő-csütörtökNézőpontváltó programMezei Lili
március 20.keddMikola Sándor Fizikaverseny2. fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
Március 21-22.szerda-csütörtökTanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában
március 22.csütörtökIskolai szavalóversenyBogdánné Regős Márta
március 22.csütörtökA Víz világnapja – plakátkészítő versenyPataki Zsolt
március 23.péntekSzakmai tanulmányút 9. évf. és Pedagógiai és családsegítő képzés 5/13P Mesemúzeum, Vakok IntézeteDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili ,Décsiné Kovács Anita
március 28.szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
március 28.szerdaPróbaérettségi - oktatási ismeretekDobrosi Ágnes, Berziné Takács Ágnes
Március 28-30.szerda-péntekZrínyi Ilona Matematikaverseny döntőKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
március 29.csütörtökMaratoni sportdélután, kézilabda, asztaliteniszJuhász Zsolt ,Csordás Balázs ,munkaközösség
március 29.csütörtökSzakmai tanulmányút az EKE informatikai és IoT tanszékére (10. E, 11. E)Erdős Zoltán, Agócs Miklós, Tóbiás Gábor
Március 29. – április 3-igcsütörtök-keddTavaszi szünet
március 30.péntekSzakmai tanulmányút a Goethe IntézetbePatakiné Litva Boglárka, Levik Regina
MárciusBemutató óraKamenyiczki Gábor
MárciusBoldogságórák 9. -10.-11.- 12. évf -5/13P ,Megküzdési stratégiákDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
MárciusTörténelem próbaérettségiBogdán József
MárciusIskolai SzavalóversenyBogdánné Regős Márta
MárciusÉrettségi workshop
MárciusBoldogságórák 9. -10.-11.- 12.évf -5/13P ,Apró örömökDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Márciusa Víz világnapja-plakátkészítő verseny kiállításamunkaközösség
január 0.munkaközösségi megbeszélés keretében a Természetvédelmi Hét előkészítése
január 0.Fenntarthatósági témahét, Öko Projekt előkészítése
január 0.Próbaérettségi biológia, kémia, földrajz, környezetvédelem
Márciushétfő-péntekTavaszi nagytakarítás az iskolában és környezetünkbenMájer Jánosné Arday Otilia
MárciusMezei futóverseny megyei fordulóGyüre Levente
MárciusSzakmai terepgyakorlat Debrecen és környéke hulladék-és szennyvízgazdálkodás
MárciusÉdes Anyanyelvünk verseny házi fordulójaMezei Lili
MárciusBiológia, kémia, földrajz, környezetvédelem próbaérettségi
MárciusRendhagyó történelem óraDévaldné Orosz Beatrix
MárciusFenntarthatósági témahét ÖKO Projekt
MárciusMezei futóverseny megyei fordulóGyüre Levente
MárciusOrszágos Rendész verseny területi döntőMolnár Béla ,Balogh Gáborné ,Nagy Csaba
MárciusFilharmónia hangversenyigazgatóhelyettesek
MárciusÉdes anyanyelvünk házi versenyMezei Lili
MárciusTestnevelés munkaközösségi ülésBalogh Gáborné
MárciusECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
MárciusMaratoni sportdélután, kézilabda, asztaliteniszJuhász Zsolt, Molnár Béla, munkaközösség
MárciusMatematika próbaérettégiKunné Hubai Gyöngyi, szaktanárok
MárciusÁSZÉV iskolai fordulóMunkaközösség tagjai
MárciusEgri Egyetem 10. E, 11. EErdős Zoltán
MárciusDigitális témahét 9-11 évfolyamErdős Zoltán
MárciusPróba érettségi pedagógiábólDobrosi Ágnes, ,Berziné Takács Ágnes
április 4.szerdaTavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 5.csütörtökMatematika próbaérettségi12. évfolyam tanárai, munkaközösség tagjai
Április 9-13.hétfő-péntekDigitális témahétErdős Zoltán
április 12.csütörtökMiskolc – Takata, Bosch üzemlátogatás (12. E, OKJ)Szabó Tamás, Tokajiné Pekk Bernadett, Határik Dávid
Április 10-13.kedd-péntekHúsvétváró látogatás a Tokaji Óvodában 9. évf.Mezei Lili ,Décsiné Kovács Anita
április 11.szerdaA költészet napja – megemlékezés, városi szavalóversenyszaktanárok
április 12.csütörtökArany Dániel Matematika Tanulóverseny 3. fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
április 13.péntekIdeiglenes felvételi rangsor megküldése az OH-nakMolnárné Tóth Erika
Április 13-14.péntek-szombatDrámafesztivál- RakamazLevik Regina
Április 13-14.péntek-szombatECL nyelvvizsgaECL vizsgáztatók
április 14.szombatFizika OKTV harmadik fordulóKunné Hubai Gyöngyi, munkaközösség
április 16.hétfőA holokauszt áldozataira emlékezésGulyás Zoltán
április 16.hétfő3. nyelvi munkaközösségi ülés, téma: érettségiteljes munkaközösség
április 17.keddGyermekház Vilmány intézménylátogatás 10-11. évfolyamMezei Lili, Dobrosi Ágnes
április 17.keddFizika próbaérettségimunkaközösség tagjai
április 17.Informatika próbaérettségi ,közismereti informatika+szakmai informatikaInformatika tanárok
április 18.szerdaTestnevelés munkaközösségi ülésBalogh Gáborné
április 20.péntekA felvételi központ kialakítja a végeredményt
április 21.szombatMunkanap – igazgatói szünet
április 22.vasárnapA Föld NapjaFakla Ida
Április 23-27.hétfő-péntekFenntarthatósági témahétFakla Ida
Április 23-27.hétfő-péntekTermészetvédelmi hét, fenntarthatósági témahét– fotókiállítás, versenyek, rádióműsor a föld napja alkalmából, kenutúra, TeSzedd!természettudományos munkaközösség
Április 24-25.kedd-szerdaPróbaérettségiBalogh Gáborné ,munkaközösség
április 26.csütörtökMaratoni sportdélután, futball, floorballGyüre levente, Feketéné Csoma Gabriella, munkaközösség
április 26.csütörtökLányok Napja Miskolc 9-12 évfolyam informatika+ügyvitelAgócs Miklós
április 26.csütörtökSzakmai tanulmányút a Nyíregyházi Egyetemre (9. E, 12. E, OKJ)Erdős Zoltán, Szabó Tamás
április 27.péntek9-12. évfolyamos tanulók fizikai állapotának és edzettségének méréseBalogh Gáborné ,testnevelők
április 27.péntekA középfokú iskolák értesítik a jelentkezetteket és az általános iskolákat a felvételről vagy elutasításrólMolnárné Tóth Erika
április 27.péntekA kötelező nyári szakmai gyakorlat bejelentő lapjainak leadásaosztályfőnökök
április 30.hétfőPihenőnap
ÁprilisSzakmai terepgyakorlat Debrecen és környéke hulladék és szennyvízgazdálkodás Kőrös-Maros Nemzeti Park-Túzok RezervátumFakla Ida, Pataki Zsolt, Tóbiás Gábor, of.
ÁprilisMiskolc-Takata, Miskolc-Bosch 12.E, OKJ, érdeklődőkErdős Zoltán
ÁprilisNyíregyházi Egyetem 9.E,12.E, OKJ 5/13Erdős Zoltán
ÁprilisECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
ÁprilisOrszágos rendész verseny országos döntőMolnár Béla, Balogh Gáborné, Nagy Csaba
ÁprilisBoldogságórák 9. -10.-11.- 12.évf -5/13P ,MegbocsájtásDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
ÁprilisSzakmák éjszakájaMunkaközösség tagjai
ÁprilisMezei futóverseny országos döntőGyüre Levente
ÁprilisFair-play labdarúgó kupaGyüre Levente, Juhász Zsolt
május 3.csütörtökOsztályzatok lezárása, a 12-14. évfolyam osztályozó értekezletosztályfőnökök
május 3.csütörtökSzerenádosztályfőnökök
május 3.csütörtökUtolsó tanítási nap az iskola utolsó évfolyamánosztályfőnökök
május 4.péntekBolondballagásosztályfőnökök
május 5.szombatBallagásMolnárné Tóth Erika
Május 6-8.vasárnap-keddMikola Sándor Fizika verseny döntőmunkaközösség
május 7.hétfőKözép- és emelt szintű érettségi, írásbeli vizsgák kezdő napjaMolnárné Tóth Erika ,Dévaldné Orosz Beatrix
Május 7. 8.00hétfőÍrásbeli érettségi – magyar nyelv és irodalomDévaldné Orosz Beatrix
május 7.hétfőMunkaértekezlet – ökoprojekt előkészítéseMolnárné Tóth Erika
Május 7-9.hétfő-szerdaMikola Sándor Fizikaverseny döntőKunné Hubai Gyöngyi
Május 8. 8.00keddÍrásbeli érettségi matematikaDévaldné Orosz Beatrix
Május 9. 8.00szerdaÍrásbeli érettségi történelemDévaldné Orosz Beatrix
Május 10. 8.00csütörtökÍrásbeli érettségi angolDévaldné Orosz Beatrix
Május 11. 8.00péntekÍrásbeli érettségi németDévaldné Orosz Beatrix
május 14.hétfőPedagógiai és családsegítő képzés írásbeli OKJ vizsgaPataki Zsolt
május 14.hétfőGyermeknapi tollaslabda verseny és bemutató az iskola és a környék általános iskoláinak részvételévelBalogh Gáborné
Május 15. 8.00keddÍrásbeli érettségi biológiaDévaldné Orosz Beatrix
Május 16. 8.00szerdaÍrásbeli ágazati és ágazaton kívüli szakmai vizsgákDévaldné Orosz Beatrix
május 17.csütörtökECL nyelvvizsgára jelentkezési határidőNégyesiné Fenyvesi M., Kónya-Botrágyi Mária
Május 17. 8.00csütörtökÍrásbeli érettségi informatikaDévaldné Orosz Beatrix
május 17.csütörtökInformatikai hálózattelepítő és üzemeltető írásbeli OKJ vizsgaPataki Zsolt
Május 17. 14.00csütörtökÍrásbeli érettségi vizsga - belügyi – és rendészeti ismeretek, énekDévaldné Orosz Beatrix
május 18.péntekSzakmai tanulmányút a Tokaji TV toronyba 9. E + érdeklődőkErdős Zoltán
Május 18. 8.00péntekÍrásbeli érettségi vizsga kémiaDévaldné Orosz Beatrix
Május 18. 14.00péntekÍrásbeli érettségi vizsga földrajzDévaldné Orosz Beatrix
Május 22. 8.00keddÍrásbeli érettségi vizsga fizikaDévaldné Orosz Beatrix
Május 22. 14.00keddÍrásbeli érettségi vizsga –vizuális kultúraDévaldné Orosz Beatrix
Május 22-25.kedd-péntek9-11. évfolyamok év végi felmérése testnevelésből, holland akadálypálya teljesítéseBalogh Gáborné, testnevelők
Május 23. 8.00szerdaÍrásbeli érettségi vizsga franciaDévaldné Orosz Beatrix
május 23.szerdaOrszágos kompetenciamérésKónya-Botrágyi Mária
május 24.csütörtökSzakmai tanulmányút a Nyíregyházi Lego látogatóközpontba 9. E, 10. EErdős Zoltán, Tóbiás Gábor
május 25.péntekMaratoni sportdélután tanároknak, diákoknak, kosárlabda, asztaliteniszBalogh Gáborné, munkaközösség
május 25.péntekRajzkiállítás a tanulók éves munkáibólMajoros Cecília
május 25.péntekGyermeknap az iskolábanMolnárné Tóth Erika
Május 30-31.szerda-csütörtökPedagógiai és családsegítő munkatárs szóbeli vizsgaPataki Zsolt
MájusXX. Junior ÖKO-Expert Projekt előkészítése
MájusTokaji TV torony megtekintése 9.E+érdeklődőkErdős Zoltán
MájusLEGO NyíregyházaErdős Zoltán
MájusSzakmai és pályaorientációs előadások 11.-12. évf.Dobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Berziné Takács Ágnes ,Kosárkó Györgyi
MájusBoldogságórák 9. -10.-11.- 12.évf -5/13P ,TestmozgásDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
MájusMatematika munkaközösség foglalkozásaTóthné Móra Melinda
Május10. évfolyam kompetenciamérés magyarbólszaktanárok
MájusMunkaközösségi foglalkozás (magyar-tört.)
MájusERASMUS pályázat keretében utazás Portugáliába
MájusMatematika-fizika munkaközösségi foglalkozásKunné Hubai Gyöngyi
MájusKözépszintű szóbeli érettségi tételek leadásaszaktanárok
MájusÉrettségi dolgozatok javítása, leadása, diákok felkészítése a konzultációkonszaktanárok
MájusECDL vizsgákECDL vizsgáztatók
MájusMunkaközösségi értekezlet, szóbeli érettségi tételek összeállításamunkaközösség tagjai
január 0.Biológia, kémia, földrajz szakmai érettségi
MájusEvezőtúra a BodrogközbenMolnár Béla ,Csordás Balázs
MájusVándortúra a ZemplénbenBalogh Gáborné
MájuscsütörtökA magyar-történelem munkaközösség foglalkozásamunkaközösség-vezető
MájusSzabó Nyelviskola nyelvvizsga tájékoztatóMájer Jánosné Arday Otilia
Május (kiírás szerint)hétfőTeSZEDD!Kovács Mária
június 1.péntekIskolai pedagógus napMolnárné Tóth Erika
június 1.péntekInformatikai rendszerüzemeltető (1 éves képzés) – szóbeli vizsgaPataki Zsolt
június 4.hétfőNemzeti Összetartozás Napja - rádióműsorGulyás Zoltán
Június 4-9.hétfő-péntekXX. Nemzetközi Öko-projekthét iskolánkbanMolnárné Tóth Erika
június 5.keddEmelt szintű érettségi dolgozatok megtekintéseDévaldné Orosz Beatrix
június 6.szerdaKözépszintű írásbeli érettségi dolgozatok megtekintéseDévaldné Orosz Beatrix
Június 7-14.csütörtök-csütörtökEmelt szintű érettségi szóbeli vizsgák
Június 13-14.szerda-csütörtök24 órás maratoni sportnapBalogh Gáborné
Június 15. 12.00péntekOsztályzatok lezárásaosztályfőnökök, szaktanárok
június 15.péntekOsztályozó értekezletMolnárné Tóth Erika
június 15.péntekUtolsó tanítási nap
június 15.péntekHazaköltözés a kollégiumbólLadinszki Tünde csoportvezető tanárok
június 15.péntekECL nyelvvizsgaKónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
június 16.szombatECL nyelvvizsgaKónya-Botrágyi Mária ,Négyesiné Fenyvesi Magdolna
Június 18-29.hétfő-péntekKözépszintű szóbeli érettségi vizsgák
június 22.péntekBeiratkozás a 9. évfolyamraMolnárné Tóth Erika
június 29.péntekTanévzáró ünnepélyMolnárné Tóth Erika
június 29.péntekTanévzáró értekezletMolnárné Tóth Erika
JúniusDunai Hajós Rendész CsapatversenyBalogh Gáborné, Molnár Béla, Szabó Tamás
JúniusBoldogságórák 9. -10.-11.- 12. évf -5/13P ,Fenntartható BoldogságDobrosi Ágnes, ,Mezei Lili, ,Kosárkó Györgyi, ,Berziné Takács Ágnes, ,Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Június12.A – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
Június12.B – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
Június12.C – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
Június12.D – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
Június12.E – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
Június12.F – szóbeli érettségi vizsgaMolnárné Tóth Erika
JúniusJavítóvizsga előkészítéseKónya-Botrágyi Mária
JúniusDunai hajós rendész csapatversenySzabó Tamás ,Molnár Béla
JúniusMunkaközösségi ülésBalogh Gáborné
Június12. évfolyam szülői értekezletMájer Jánosné Arday Otilia
Nyári szünetKerékpártúra a Balaton körülBalogh Gáborné