Az Év tanulója –Centrum

A Szerencsi Szakképzési Centrum az Év tanulója 2018-ban díjat adományoz egy gimnáziumban és egy szakképzésben kiemelkedő tanulmányi eredménnyel rendelkező  végzős diákunk számára.

2018.

Kotán Beatrix 12.A
Rusznyák Zsófia 12.D

2019.

Veisz Márton 12.B
Hugya Lilla 12.D

2020.

Pányi Máté 12.A
Molnár Kornél 12.E

A Szülői Szervezet és a Tokaji Ferenc Gimnázium Tehetséges Gyermekeiért Egyesület jóvoltából és anyagi támogatásával jutalmazzuk az év tanulóit.

A cím elnyerésének szempontjai:

  • az osztályért, az iskoláért végzett munka,
  • osztálytársaihoz való példamutató viszony,
  • magatartás, becsületesség,
  • őszinteség, kitartás,
  • aktív, alkotó életvitel, versenyeredmények,
  • szorgalom, segítőkészség,
  • a díj odaítélésére az osztályok jogosultak, a díj átadására tanévzáró ünnepélyen, végzősök esetében a ballagási ünnepségen kerül sor.

2008/2009
Imre Petronella
Nagy Ádám
Kundráth Klaudia
Oláh Tímea
Budai Viktória
Nagy Loránd Attila
Dusik Balázs
Márton Boglárka
Molnár Gábor
Várhegyi Petra
Tóth Dávid András
Hidasi Attila Lajos
Pányik Barbara
Plaszkó Dániel
Valaszek Renáta
Vígh Bianka
Subert Kitti
Lipécz Csilla
Laczkó Erika
Kocsomba Ivett
Fábián Ákos

2009/2010
Orbán Péter Imre
Széles Árpád
Láng Evelin
Drótos Boglárka
Földesi Attila
Fábián Flóra
Rudolf Krisztina
Szabó Kitti
Plaszkó Tamás
Laczi Bernadett
Budai Viktória
Iváncsó Viktor
Nagy Kovács Zsófia
Novák Norbert
Hoffka Gyula
Szigeti Eszter
Magyar Szabolcs
Plaszkó Barbara
Takács Gabriella
Plaszkó Dániel
Valaszek Renáta
Vígh Bianka

2010/2011
Kerekes Balázs
Éltető Daniella
Dankó Barbara
Medzsibriczki Réka
Rudolf Gábor
Rudi László
Kotán Zsófia
Kun Fruzsina
Kovács Tibor
Szoboszlai Krisztina
Sipos Réka
Posta Andrea
Hanák Adrienn
Szvirida Bence
Szűcs Viktória
Csegei Tibor
Füleczki Diána
Kocsis Zsófia
Kotán Zsuzsanna
Gajtkó Attila
Répási Dóra
Tóth Dávid András

2011/2012
Tóth Csilla
Szűcs Eszter
Pózer Erik
Butkai Antónia
Barabás Tibor
Bodó Liliána Fatime
Palsics Kitti
Szűcs Patrícia
Bernáth Máté
Sztahura Cintia
Kőpájer Gergő
Rudi László
Hornyák Adrienn
Kun Fruzsina
Földi Adrienn
Szoboszlai Krisztina
Sipos Réka
Kovács Nikolett
Gál Zoltán
Perger Fruzsina
Dojcsák Dóra
Kovács Ákos
Tamás Klaudia

2012/2013
Szilágyi Szilvia
Oláh Alexandra
Hochrek Krisztina
Nagy Klaudia
Áldorfai Márk
Vajkai Bálint Levente
Kotán boglárka
Váradi Máté
Kovács Enikő
Kovács Adrienn
Kretovics Anetta
Asztalos Ákos
Kerekes Balázs
Zelenák Eszter
Bernáth Máté
Kerekes Beatrix
Kőpájer Gergő
Maczali Anna
Szabó Kinga
Stefán Kata
Kamenyiczki Zsolt
Szoboszlai Krisztina
Lovász Dalma

2013/2014
Leskó Melissza
Olasz-Szabó Sára
FiákLilla
Koleszár Zsuzsanna
Nagy István
Ocsenás István
Illés János Levente
Kaskó Jennifer
Hochrek Krisztina
Sipos Vivien
Áldorfai Márk
Vajkai Bálint Levente
Tán Ferenc Gergő
Kiss Zoltán
Juhász Orsolya
Tóth Tibor
Asztalos Ákos
Pásztor Júlia
Éltető Daniella
Smajda Bence
Medzsibriczki Réka
Horváth Renátó
Gerák Tibor

2016.
Gulyás András 12.A
Szűcs Eszter 12.B
Varga Bianka 12.C
Butka Antónia 12.D
Gál Mihály 12.E
Balogh Ákos 12.F

2017.
Gál Boglárka 12.A
Szloboda Béla 12.B
Kanyuk Dóra 12.C
Balogh Mercédesz 12.D
Nagy István 12.E
Sarkadi Lajos 12.F

2018.
Suller Janka 12.A
Szénási Tibor 12.B
Nagy Panna 12.C
Bagoly Petra 12.D
Mezei Virág Mária 12.E
Iski Evelin 12.F

2019.
Titkó Simon 12.A
Szénási András 12.B
Potos Csaba 12.C
Varga Kitti 12.D
Tóth Anikó 12.E
Illés József Miklós 12.F

2020.
Kocsis István 12.A
Porkoláb Panna 12.B
Ungvári Vivien 12.C
Banga Vivien 12.D
Ivány Adrián 12.E
Nemes Katalin 12.F