Kitűnő tanuló

KITŰNŐ TANULÓ OKLEVÉLBEN és az azzal járó könyvjutalomban részesülnek a ballagási ünnepségen azok a diákjaink, akik a középiskolai tanulmányaik idején mindvégig kitűnő tanulmányi eredményt értek el.

 kitűnő:jeles:
2008/2009
9. évfolyam:Imre Petronella, Kovács Nikolett, Nagy ÁdámBalogh Szilvia, Posta Andrea, Rudolf Krisztina, Hanák Adrienn, Perger Fruzsina, Oláh Tímea
10. évfolyam: Dusik Balázs, Kékedi Gábor, Kovács Bianka, Nagy Kovács Zsófia, Olasz-Szabó Bence, Nánási Mónika, Kotán ZsuzsannaNagy Anett
11. évfolyam: Gulyás Ádám, Hidasi Attila Lajos, Tarnótzky Ákos, Bolló Henrietta, Valaszek RenátaBernáth Mónika, Burcsik Adrienn, Hengsperger Nóra, Májer Andrea, Májer Violetta, Pirint Beáta, Veisz Evelin, Kocsa Mónika, Sándor Kitti
12. évfolyam: Berei Adrienn, Helgert Bettina, Pócza István, Subert KittiBánóczki Dorina, Bernáth Anikó, Dozsnyák Edina, Kocsis Judit, Mátyás Lívia, Németh Nóra
2009/2010
9. évfolyam:Dévald Ákos, Hornyák Adrienn, Kotán Zsófia, Majoros Bernadett, Havasi Máté, Kun Fruzsina, Széles Árpád, Stefán Kata, Kovács Tibor, Láng EvelinBöszörményi Vivien, Komlóssy Edit, Prekob Ildikó, Szabó Kinga, Ádám Krisztián, Leskó Leila
10. évfolyam: Nagy ÁdámBalogh Szilvia, Imre Petronella, Kovács Nikolett, Posta Andrea, Rudolf Krisztina, Hanák Adrienn, Perger Fruzsina, Oláh Tímea
11. évfolyam: Dusik Balázs, Kékedi Gábor, Kovács Bianka, Nagy Anett, Nagy Kovács Zsófia, Nánási Mónika, Olasz-Szabó Bence, Kotán Zsuzsanna, Répási Dóra, Tóth AndrásBekényi Bernadett, Gyüre Laura, Kocsis Zsófia, Gyerák Zsuzsanna, Szigeti Eszter, Horváth Anita, Pocsai Nikoletta, Jung Krisztián
12. évfolyam: Bernáth Mónika, Bolló Henrietta, Gulyás Ádám, Hidasi Attila Lajos, Májer Violetta, Tarnóczky Ákos, Veisz Evelin, Valaszek RenátaBurcsik Adrienn, Fazekas Erika, Hengsperger Nóra, Juhász Erna, Májer Andrea, Schuller Réka, Kocsa Mónika, Sándor Kitti, Zajácz Edit
2010/2011
9. évfolyam:Borbély Balázs, Gyüre Lili, Kerekes Balázs, Juhász Dániel, Keller Katalin, Palsics Kitti, Pásztor Júlia, Olasz-Szabó Anna, Vízkeleti Fanni, Éltető DaniellaBalogh József, Csatlós Bianka, Hideg Norbert, Péni Gréta, Zelenák Eszter
10. évfolyam: Kotán Zsófia, Dévald Ákos, Havasi Máté, Kun Fruzsina, Stefán Kata, Kovács Tibor, Láng EvelinBöszörményi Vivien, Majoros Bernadett, Hornyák Adrienn, Orbán Péter, Földi Adrienn, Stefán Dalma Verona, Takács Andrea
11. évfolyam: Imre Petronella, Kovács Nikolett, Szabó Kitti, Nagy Ádám, Oláh TímeaBalogh Szilvia, Fükő Flóra, Posta Andrea, Rudolf Krisztina, Balogh Gábor Dániel, Gál Zoltán, Hanák Adrienn, Laczi Bernadett
12. évfolyam: Dusik Balázs, Gyüre Laura, Kékedi Gábor, Kocsis Zsófia, Kovács Bianka, Nagy-Kovács Zsófia, Nánási Mónika, Olasz-Szabó Bence, Kotán Zsuzsanna, Répási DóraBekényi Bernadett, Kurucz Zsuzsanna, Losonczi Dániel, Nagy Anett, Horváth Anita, Szigeti Eszter
2011/2012
9. évfolyam:Kosárkó Péter, Kotán Boglárka, Lánczi Bendegúz, Mátyás Luca, Tán Ferenc Gergő, Tóth Csilla, Sógor BarbaraBorbély Vivien, Cseh Adrián, Pózer Erik, Varga Bianka, Soltész Regina
10. évfolyam: Borbély Balázs, Gyüre Lili, Keller Kata, Kerekes Balázs, Pásztor Júlia, Palsics Kitti, Olasz-Szabó Anna, Suller Zénó, Éltető Daniella, Zelenák Eszter, Kovács MariettaBalogh József, Hideg Horbert, Juhász Dániel, Vízkeleti Fanni, Bánóczki Abigél, Szűcs Patrícia
11. évfolyam: Majoros Bernadett, Kotán Zsófia, Havasi Máté, Kun Fruzsina, Stefán Kata, Bényei Éva Zsófia, Kovács Tibor, Láng EvelinBöszörményi Vivien, Koszta Bernadett, Dévald Ákos, Orbán Péter, Prekob Ildikó, Hornyák Adrienn, Földi Adrienn, Stefán Dalma, Szoboszlai Krisztina
12. évfolyam: Kovács Nikolett, Balogh Gábor Dániel, Gál Zoltán, Nagy Ádám, Perger Fruzsina, Csegei TiborFükő Flóra, Imre Petronella, Balogh Szilvia, Posta Andrea, Rudolf Krisztina, Richter Tímea, Hanák Adrienn, Hidasi Gabriella, Pájer László, Szabó Kitti, Plaszkó Tamás, Oláh Tímea, Budai Viktória
2012/2013
9. évfolyam:Bodnár Beáta, Csécsi Eszter, Csikai Andrea, Kobzos Bence, Lánczi Hella, Szilágyi SzilviaCseh Krisztián, Illés János Levente, Méder Sarolta, Orosz Krisztián, Pásztor Patrícia, Szatmári Simon, Zsigri Amanda, Gál Fanni, Hochrek Krisztina Nagy Klaudia, Petrovics Dóra
10. évfolyam: Kosárkó Péter, Kotán Boglárka, Tán Ferenc Gergő, Tóth Csilla, Sógor Barbara, Varga Bianka, Butkai AntóniaLánczi Bendegúz, Mátyás Luca, Szabó Tibor, Pózer Erik, Juhász Orsolya
11. évfolyam: Borbély Balázs, Gyüre Lili, Keller Katalin, Kerekes Balázs, Olasz-Szabó Anna, Palsics Kitti, Pásztor Júlia, Pájer Zita, Suller Zénó, Éltető Daniella, Zelenák Eszter, Bernáth Máté, Medzsibriczki Réka, Kőpájer GergőBalogh József, Kerekes Krisztina, Vízkeleti Fanni, Csatlós Bianka, Bánóczki Abigél, Szűcs Patrícia, Kerekes Beatrix, Pályi Regina, Sztahura Cintia, Vida Klaudia, Kovács Marietta, Kovács Ildikó, Rudolf Gábor
12. évfolyam: Kotán Zsófia, Dévald Ákos, Havasi Máté, Kun Fruzsina, Stefán Kata, Láng Evelin: Hornyák Adrienn, Böszörményi Vivien, Majoros Bernadett, Nagy Marcell, Koszta Bernadett, Orbán Péter, Szabó Kinga, Gál Ádám, Földi Adrienn, Kovács Tibor, Stefán Dalma Verona
2013/2014
9. évfolyam:Bartovics Patrik, Farkas Lilla, Kovács Bianka, Leskó Melissza, Hzudák Noémi, Olasz-Szabó Sára, Fiák LillaBacsúr Boglárka, Hajdu Kinga, Csoma Zoltán, Gál Boglárka, Szloboda Béla, Böszörményi Patrik, Pénzes Lóránt
10. évfolyam: Kobzos Bence, Szilágyi Szilvia, Lánczi Hella, Bodnár Beáta, Sipos VivienMéder Sarolta, Csikai Andrea, Gál Fanni
11. évfolyam: Cseh Adrián, Kosárkó Péter, Kotán Boglárka, Szabó Tibor, Tán Ferenc Gergó, Tóth Csilla, Butkai AntóniaBartovics Vivien, Borbély Vivien, Lánczi Bendegúz, Mátyás Luca, Meczner Boglárka, Tóth Boglárka, Kovács Adrienn, Juhász Orsolya
12. évfolyam: Gyüre Lili, Keller Katalin, Kerekes Balázs, Olasz-Szabó Anna, Palsics Kitti, Pásztor Júlia, Borbély Balázs, Pájer Zita, Bánóczki Abigél, Szűcs Patrícia, Éltető Daniella, Zelenák EszterVízkeleti Fanni, Juhász Dániel, Bernáth Máté, Dankó Barbara, Sztahura Cintia, Vida Klaudia, Kovács Marietta, Kovács Ildikó, Kőpájer Gergő, Rudolf Gábor