Fogadóóra

Ssz. NÉV FOGADÓÓRA IDEJE
1 Agócs Miklós csütörtök  11:25-12:10
2 Agócs-Jáger Erika kedd  12:15-13:00
3 Balogh Gáborné szerda  9:35-10:20
4 Barnáné Papp Éva péntek  8:40-9:25
5 Bogdán József péntek  11:25-12:10
6 Bogdánné Regős Márta hétfő  10:30-11:15
7 Csáki Gabriella hétfő  10:30-11:15
8 Csikai Zoltán hétfő  9:35-10:20
9 Csordás Balázs szerda  10:30-11:15
10 Derecskei Sándor kedd  11:25-12:10
11 Derecskeiné Nagy Mária hétfő  13:05-13:50
12 Dévaldné Orosz Beatrix hétfő  13:05-13:50
13 Dobrosi Ágnes péntek  10:30-11:15
14 Erdeiné Lukács Zita hétfő  13:55-14:40
15 Erdős Zoltán csütörtök  10:30-11:15
16 Erdősné Hornyák Zsuzsanna kedd  10:30-11:15
17 Esze Krisztina kedd  10:30-11:15
18 Fakla Ida hétfő  11:25-12:10
19 Feketéné Csoma Gabriella kedd  10:30-11:15
20 Gintner Tamásné Hornyák Ágnes hétfő  12:15-13:00
21 Gulyás Zoltán kedd  11:25-12:10
22 Győri Márta hétfő  9:35-10:20
23 Gyüre Levente péntek  9:35-10:20
24 Határik Dávid hétfő  10:30-11:15
25 Hogya Orsolya csütörtök  8:40-9:25
26 Hornyák Adrienn péntek  9:35-10:20
27 Horváthné Bócsi Ildikó hétfő  13:05-13:50
28 Juhász Zsolt kedd  9:35-10:20
29 Kamenyiczki Gábor csütörtök  8:40-9:25
30 Keresztúri Zsuzsa könyvtári nyitva tartás idején
31 Kónya-Botrágyi Mária péntek  9:35-10:20
32 Kosárkó Györgyi hétfő  8:40-9:25
33 Kovács Anikó szerda  10:30-11:15
34 Kunné Hubai Gyöngyi hétfő  9:35-10:20
35 Levik Regina kedd  10:30-11:15
36 Liszkai Judit péntek  8:40-9:25
37 Maczkó Hajnalka hétfő  9:35-10:20
38 Majoros Cecília hétfő  8:40-9:25
39 dr. Makóné Kontra Julianna szerda  12:15-13:00
40 Májer Jánosné Arday Otilia hétfő  13:55-14:40
41 Máté Krisztina hétfő  9:35-10:20
42 Mezei Lili Alexandra szerda  9:35-10:20
43 Molnár Béla csütörtök  9:35-10:20
44 Molnárné Tóth Erika hétfő  13:05-13:50
45 Négyesiné Fenyvesi Magdolna hétfő  9:35-10:20
46 Olasz-Szabó Zsuzsanna hétfő  12:15-13:00
47 Pataki Zsolt hétfő  8:40-9:25
48 Patakiné Litva Boglárka Judit hétfő  13:05-13:50
49 Szabolcsné Pásztor Mária kedd  9:35-10:20
50 Szabó Tamás hétfő  8:40-9:25
51 Szénási Tibor hétfő  7:50-8:35
52 Sztahora Beáta hétfő  11:25-12:10
53 Szűcs Miklós hétfő  10:30-11:15
54 Takács Ágnes csütörtök  8:40-9:25
55 Tóbiás Gábor szerda  8:40-9:25
56 Tokajiné Pekk Bernadett hétfő  9:35-10:20
57 Tóth Attila péntek  10:30-11:15
58 Vágner István hétfő  12:15-13:00
59 Vida-Bényei Judit hétfő  13:05-13:50