Jelenlegi tanáraink és dolgozóink

Intézményvezető
Molnárné Tóth Erika2012-
Az iskola igazgatóhelyettesei:
Pataki Zsolt2012-
Horváthné Bócsi Ildikó2018-
Dévaldné Orosz Beatrix2013-
Az iskola tanárai:
Agócs Miklós2005-informatikaosztályfőnök, 12. E, CISCO Akadémia vezetője
Agócs-Jáger Erika2006-történelemkönyvtáros
Barnáné Papp Éva2016-informatikaosztályfőnök, 1/13 irü.,
Bendik-Asztalos Ildikó2008-matematika, informatika
Balogh Gáborné1984-testnevelésosztályfőnök, 12.F,
Berziné Takács Ágnes2001-magyar nyelv és irodalom, pedagógiaosztályfőnök 12.A, fejlesztőpedagógus
Bogdán József1986-angol nyelv, történelem
Bogdánné Regős Márta2016-magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Boós Ferenc2012-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Budai János2016-angol nyelv
Csáki Gabriella2004-német nyelv, francia nyelv
Csikai Zoltán2016-matematika, fizikaosztályfőnök 11. C
Csordás Balázs2017-testnevelés, történelem
Derecskei Sándor2003-angol nyelvErasmus program koordinátora
Derecskeiné Nagy Mária2000-angol nyelv
Décsiné Kovács Anita2017-pedagógia, történelem5/13. pedagógia osztályfőnöke
Dévaldné Orosz Beatrix1992-történelem, társadalomismeretigazgatóhelyettes,
Dobrosi Ágnes2001-német nyelv, pedagógiaosztályfőnök, 11. D, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, munkaközösség vezető
Dr. Makóné Kontra Julianna2008-magyar nyelv és irodalom, néprajz
Erdeiné Lukács Zita2012-kémiaosztályfőnök, 11. B
Erdős Zoltán2000-informatika, fizikaosztályfőnök, 10.E; ECDL vizsgaközpont vezető; munkaközösség vezető
Erdősné Hornyák Zsuzsanna2001-angol nyelv
Esze Krisztina2016-angol nyelv, francia nyelv
Fakla Ida1999-biológia, környezetvédelemmunkaközösség-vezető,
Feketéné Csoma Gabriella2013-német nyelv, testnevelés, földrajzosztályfőnök 9. C, munkaközösség vezető
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes2004-magyar nyelv és irodalom, pedagógiaosztályfőnök, 11. A, munkaközösség vezető
Liszkai Judit2011-környezetvédelemosztályfőnök 5/13. kv.
Gulyás Zoltán2012-magyar nyelv és irodalom, történelem
Győri Márta2018-osztályfőnök 5/13. ügyv.
Gyüre Levente2007-testnevelés
Határik Dávid2016-informatikaosztályfőnök 2/14. ht
Heteiné Girincsi Ilona2018-óraadó
Hogya Orsolya2017-magyar nyelv és irodalom, történelem
Horváthné Bócsi Ildikó1997-angol nyelv
Horváthné Viszokai Erzsébet2018-óraadó
Juhász Zsolt2013-matematika, informatika, testnevelésosztályfőnök, 10. F
Kamenyiczki Gábor2008-matematikaosztályfőnök, 12.D
Keresztúri Zsuzsa2013-magyar nyelv és irodalom, történelem
Klajné Patai Andrea2012-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Kónya-Botrágyi Mária2004-német nyelvosztályfőnök 12.C, igazgatóhelyettes
Kosárkó Györgyi2017-pedagógia, vizuális kultúra
Kovács Anikó2015-angol nyelv, filozófia
Kovács Mária2014-földrajz-környezetvédelem
Kunné Hubai Gyöngyi1990-matematika, kémiamunkaközösség vezető
Lakatos László2014-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Lázár Tamás2018-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Levik Regina2016-német nyelv, drámaosztályfőnök, 9. B
Maczkó Hajnalka2016-magyar nyelv és irodalomosztályfőnök, 9. D
Májer Jánosné Arday Otilia1995-angol nyelvosztályfőnök, 9. A
munkaközösség vezető
Majoros Cecília2013-rajz és vizuális kultúra, gépírás
Máté Krisztina2012-ének-zene, történelemosztályfőnök, 10. D
Mezei Lili2016-magyar nyelv és irodalom, pedagógia
Molnár Béla2012-testnevelés, földrajzosztályfőnök, 11. F
Molnárné Tóth Erika1993-pedagógia, gépírásigazgató
Nagy Csaba2011-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Nagyné Dóka Nóra2007-biológia, környezetvédelem
Négyesiné Fenyvesi Magdolna1989-angol nyelvECL nyelvvizsgahely titkára, munkaközösség vezető
Olasz-Szabó Zsuzsanna2013-matematika, fizikaosztályfőnök, 10. B
Pataki Zsolt2001-biológia, környezetvédelemigazgatóhelyettes
Patakiné Litva Boglárka2001-német nyelv
Pethő Zsolt2018-rendészet, közszolgálat ágazat szakmai tárgyakóraadó
Polyák Ágnes2017-pénzügyi és vállalkozási ismeretekóraadó
Rezsu Krisztián2014-történelemóraadó
Szabó Tamás2005-informatika, technikaosztályfőnök, 5/13 ht. CISCO Akadémia képzője
Szabolcsné Pásztor Mária1988-matematika, fizika
Szénási Tibor1988-biológai, kémiaosztályfőnök, 12.B,
Sztahora Beáta1999-matematika, informatikaosztályfőnök, 10. A
Szűcs László2014-Jogi ismeretek óraadó
Tóbiás Gábor2013-informatika, gazdasági ismeretekosztályfőnök 11.E, iskolai diákönkormányzat patronáló,
Tóbiásné Erdős Judit2017-német nyelvóraadó
Tokaji Péter2018-óraadó
Tokajiné Pekk Bernadett2009-informatika, gazdasági ismeretekosztályfőnök, 9. E
Tóth Attila2011-történelem, földrajzosztályfőnök, 9. F
Tóth Dávid András2018-óraadó
Vágner István2015-biológia, földrajz
Vida-Bényei Judit1995-német nyelv, orosz nyelv

Kínai nyelvtanár
Fan Jieyu, Li Xiaodan

Iskolatitkár
Subert Tiborné

Pedagógiai asszisztens:
Borbély Barbara Rita, Kocsis Judit, Palsicsné Kornis Tünde

Oktatástechnikus
Tokaji Péter, Nagy Pál Zoltán

Diákjaink közül sokan tértek vissza egykori alma materükbe pedagógusként: Bogdánné Regős Márta, Csikai Zoltán, Csordás Balázs, Dobrosi Ágnes (Mészáros Ágnes), Erdős Zoltán, Fakla Ida, Gintner Tamásné Hornyák Ágnes, Gógné Liszkai Judit, Horváthné Bócsi Ildikó, Keresztúri Zsuzsa, Kovács Anikó, Kunné Hubai Gyöngyi, Levik Regina, Majoros Cecília, Máté Krisztina, Mezei Lili, Molnár Béla, Nagyné Dóka Nóra, Olasz-Szabó Zsuzsanna, Szabolcsné Pásztor Mária, Szénási Tibor, Sztahora Beáta,  Vida-Bényei Judit.