Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2014/2015 I félév 1.2

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:55 - 08:4008:50 - 09:3509:45 - 10:3010:40 - 11:2511:35 - 12:2012:25 - 13:1013:15 - 13:5514:00 - 14:4014:45 - 15:25
Hétfő
Erdeiné Lukács Zita
t.9.A (F012)
Tört
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp2
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.11.B (E302)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.angol (Ö014)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.9.A (F012)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.német (E206)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)


Kedd DráTá
Dr. Jánosné Petruska Magdolna
t.9.A (F012)
RjzVK
Majoros Cecília
t.9.A (F012)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp3
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.11.D (E104)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.német (E206)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.11.C (E203)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Oszt
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.10.C (F002)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.9.E (E216)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.angol (Ö014)

Szerda Fiz
Erdős Zoltán
t.9.A (F012)
Fdr
Tóth Attila
t.9.A (F012)
Én
Kotánné Ördög Klára
t.9.A (F012)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.12.C (F004)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.12.B (E302)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp4
Tört
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
t.9.A (F012)
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.10.F (E102)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.11.E (F005)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.angol (Ö014)


Csütörtök
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.11.C (E203)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.9.C (E201)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.angol (Ö014)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.11.E (F005)

Erdeiné Lukács Zita
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp4
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.11.A (E105)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.9.A (F012)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.12.B (E302)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.11.A (E105)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.9.A (F012)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.12.B (E302)


Péntek Fdr
Tóth Attila
t.9.A (F012)
Fiz
Erdős Zoltán
Fizika (Ö012)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.12.A (F001)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.9.C (E201)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp1
Inf
inf1
Asztalos Ildikó
Info4 (K012)
Inf
inf2
Erdős Zoltán
Info5 (K321)
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol (Ö014)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.10.F (E102)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.9.A (F012)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.német (E206)



Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2014.09.18. 15:48:28
http://www.aScTimeTables.com