Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2015/2016 II félév 1.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:55 - 08:40
07:55 - 08:40
08:50 - 09:35
08:50 - 09:35
09:45 - 10:30
09:45 - 10:30
10:40 - 11:25
10:40 - 11:25
11:35 - 12:20
11:35 - 12:20
12:25 - 13:05
12:25 - 13:05
13:10 - 13:50
13:10 - 13:50
14:10 - 14:50
13:55 - 14:35
14:50 - 15:35
14:40 - 15:20
Hétfő
Inf
inf1
Erdős Zoltán
Info4
Inf
inf2
Sztahora Beáta
Info3
Mat
mat1
Olasz-Szabó Zsuzsa
t. 9.A
Mat
mat2
Sztahora Beáta
t. 10.E
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
Tört
Tóth Attila

Erdeiné Lukács Zita
kémia
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 10.D
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 9.E
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t.német
An
ang2
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t.angol
Nm
ném2
Patakiné Litva Boglárka Judit
t. 9.A
Fr
fr2
Csáki Gabriella
t. 10.C
KnNy
kínai2
Tao Qianqian
t. 9.C
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
Kedd TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp3
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 9.F
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 9.D
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t. 9.A
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 9.F
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 9.D
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t. 9.A
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsa
Fizika
Oszt
Berziné Takács Ágnes
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
mat+
Olasz-Szabó Zsuzsa


Szerda RjzVK
Majoros Cecília
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 9.E
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 10.C
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t.német
Fdr
Tóth Attila
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
Mat
mat1
Olasz-Szabó Zsuzsa
t. 9.A
Mat
mat2
Sztahora Beáta
t. 9.C
An
ang2
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t.angol
Nm
ném2
Patakiné Litva Boglárka Judit
t. 9.A
Fr
fr2
Csáki Gabriella
t. 10.D
KnNy
kínai2
Tao Qianqian
t. 9.C


Csütörtök TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp2
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 9.E
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 9.A
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t. 10.E
Tört
Tóth Attila
Mat
mat1
Olasz-Szabó Zsuzsa
t. 9.A
Mat
mat2
Sztahora Beáta
t. 9.C
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsa
An
ang2
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t.angol
Nm
ném2
Patakiné Litva Boglárka Judit
t. 9.A
Fr
fr2
Csáki Gabriella
t. 12.C
KnNy
kínai2
Tao Qianqian
t. 9.C
magy+
dr. Makóné Kontra Julianna


Péntek
Erdeiné Lukács Zita
kémia
DráTá
Dr. Jánosné Petruska Magdolna
Én
Mihalik-Máté Krisztina
An
ang1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t. 9.F
An
ang1-SZM
Szegedi Mária
t. 9.A
Nm
ném1-KBM
Kónya-Botrágyi Mária
t. 9.B
Fdr
Tóth Attila
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
An
ang2
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
t. 9.A
Nm
ném2
Patakiné Litva Boglárka Judit
t. 9.D
Fr
fr2
Csáki Gabriella
t. 9.C
KnNy
kínai2
Tao Qianqian
t.német


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2016.02.08. 11:45:47
http://www.aScTimeTables.com