Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2014/2015 II félév 0.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:55 - 08:4008:50 - 09:3509:45 - 10:3010:40 - 11:2511:35 - 12:2012:25 - 13:1013:15 - 13:5514:00 - 14:4014:45 - 15:25
Hétfő TsSp
Balogh Gáborné
sp4
Tört
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
t.9.A (F012)
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.10.E (E204)

Erdeiné Lukács Zita
kémia (Ö002)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.angol (Ö014)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
kémia (Ö002)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.német (E206)
Fiz
Erdős Zoltán
Fizika (Ö012)
mat+
Kamenyiczki Gábor

Kedd TsSp
Balogh Gáborné
sp3
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.10.E (E204)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
Fizika (Ö012)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.11.E (F005)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.német (E206)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)
Inf
inf1
Asztalos Ildikó
Info3 (Ö007)
Inf
inf2
Erdős Zoltán
Info1 (Ö015)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.9.E (E216)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.11.F (E213)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)



Szerda
Erdeiné Lukács Zita
kémia (Ö002)
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.11.C (E203)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.10.A (F003)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.angol (Ö014)
TsSp
Balogh Gáborné
sp1
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.9.A (F012)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.10.E (E204)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.B (E202)
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.12.A (F001)
Fiz
Erdős Zoltán
Fizika (Ö012)
Fdr
Tóth Attila
t.9.A (F012)
DráTá
Dr. Jánosné Petruska Magdolna
t.9.A (F012)

Csütörtök Én
Kotánné Ördög Klára
t.9.A (F012)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
t.9.A (F012)
TsSp
Balogh Gáborné
sp4
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol (Ö014)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab (E303)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.10.A (F003)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.12.F (E215)
Tört
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
t.9.A (F012)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.10.A (F003)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.11.F (E213)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.10.A (F003)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.11.F (E213)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)


Péntek
Mat
mat1
Asztalos Ildikó
t.9.A (F012)
Mat
mat2
Kamenyiczki Gábor
t.9.C (E201)
TsSp
Balogh Gáborné
sp3
An
angol1-MJA.
Májer Jánosné Arday Otilia
t.10.C (F002)
An
angol1-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.12.D (Ö025)
Nm
német1-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.F (E301)
RjzVK
Majoros Cecília
t.9.A (F012)
Oszt
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.A (F012)
Fdr
Tóth Attila
t.9.A (F012)
An
angol-DNM
Derecskeiné Nagy Mária
t.9.F (E301)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.9.D (E103)
Fr
francia-CS.
Csáki Gabriella
t.9.B (E202)
KnNy
kínai-
Chinese Teacher
t.9.A (F012)


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2015.01.20. 13:35:10
http://www.aScTimeTables.com