Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2016/2017 II félév 3.

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


12345678910
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:4517:00 - 17:45
Hétfő
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E202 (10.F)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
F003 (12.A)
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E202 (10.F)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
F003 (12.A)
Fdr
Kovács Mária
VizKu
Majoros Cecília
TsNe
Gyüre Levente László
sp1

Erdeiné Lukács Zita
biel
Oszt
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol-BuJ
Budai János
F003 (12.A)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
E302/2 (9.B)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
F004 (9.A)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
E204 (12.E)


Kedd
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
F003 (12.A)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E105 (9.D)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E215 (10.E)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
E205 (10.C)
An
angol-BuJ
Budai János
F002 (12.C)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
E213 (9.F)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Wang Fanfan
csop
TsNe
Gyüre Levente László
sp2




Szerda Fiz
Csikai Zoltán
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
t.angol
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
t.német
TsNe
Gyüre Levente László
sp2
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
DráTá
Levik Regina
Tört
Tóth Attila
An
angol-BuJ
Budai János
E201 (11.C)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F003 (12.A)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
E104 (10.D)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
csop
magy+
1. Csoport
Gulyás Zoltán Mihály
F004 (9.A)



Csütörtök
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F004 (9.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E104 (10.D)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
F005 (9.C)
An
angol-BuJ
Budai János
E203 (12.B)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (9.A)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
E302/2 (9.B)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
E211 (12.D)

Erdeiné Lukács Zita
biel
Én
Mihalik-Máté Krisztina
Inf
info1
Juhász Zsolt
Info3
Inf
info2
Barnáné Papp Éva
Info2
Fdr
Kovács Mária
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
F012 (11.A)
TsNe
Gyüre Levente László
sp2


Péntek MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Fiz
Csikai Zoltán
TsNe
Gyüre Levente László
sp2
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
E205 (10.C)
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E202 (10.F)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
Ö025 (10.B)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
F003 (12.A)
Tört
Tóth Attila
mat+
1. Csoport
Kunné Hubai Gyöngyi
F004 (9.A)




Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2017. 05. 25. 11:00:25
http://www.aScTimeTables.com