Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2016/2017 I félév 0.11

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő Fiz
Csikai Zoltán
VizKu
Majoros Cecília
Én
Mihalik-Máté Krisztina
TsNe
Gyüre Levente László
sp1
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E203 (12.B)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
F001 (10.A)
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Oszt
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol-BuJ
Budai János
F005 (9.C)
 
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
F004 (9.A)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
t.német

Kedd
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
t.angol
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
E203 (12.B)
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
t.angol
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
E203 (12.B)
Tört
Tóth Attila

Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
F001 (10.A)
TsNe
Gyüre Levente László
sp3
magy+
Gulyás Zoltán Mihály
An
angol-BuJ
Budai János
t.angol
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (9.A)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
E104 (10.D)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
fej
 
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
t.angol
 

Szerda Fdr
Kovács Mária
TsNe
Gyüre Levente László
sp1
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E205 (10.C)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E203 (12.B)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol-BuJ
Budai János
E211 (12.D)
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F004 (9.A)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Wang Fanfan
fej
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
Ö012 Fizika(9.E)
DráTá
Levik Regina


Csütörtök
Inf
info1
Juhász Zsolt
Info4
Inf
info2
Barnáné Pap Éva
Info2
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
F003 (12.A)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F005 (9.C)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
E215 (10.E)

Erdeiné Lukács Zita
biel
TsNe
Gyüre Levente László
sp2
MNyIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
mat+
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/2 (9.B)


Péntek
Mat
mat1
Sztahora Beáta
F004 (9.A)
Mat
mat2
Csikai Zoltán
F001 (10.A)
Fdr
Kovács Mária
An
angol-MJAO
Májer Jánosné Arday Otilia
E215 (10.E)
An
angol-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (9.A)
Nm
német-PLB
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Tört
Tóth Attila
An
angol-BuJ
Budai János
k221.
Nm
német-VBJ
Vida-Bényei Judt
F002 (12.C)
Fr
francia-Cs.
Csáki Gabriella
E203 (12.B)
KnNy
kínai
Wang Fanfan
fej
Fiz
Csikai Zoltán
TsNe
Gyüre Levente László
sp3


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2016. 09. 12. 14:36:04
http://www.aScTimeTables.com