Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2017/2018 I félév 0.6c

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A/id.nyelv


12345678910
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:4517:00 - 17:45
Hétfő
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E211 (9.D)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
F002 (9.A)
TsNe
Csordás Balázs
sp1
Én
Máté Krisztina
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E102 (9.F)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
F002 (9.A)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E202 (11.F)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
E104 (11.D)
An
angol1-BJ
Bogdán József
F002 (9.A)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
E301 (12.F)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
t.német
An
angol1-BJ
Bogdán József
F002 (9.A)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
E301 (12.F)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
t.német
Fdr
Vágner István
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F002 (9.A)



Kedd
Erdeiné Lukács Zita
kémia
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
TsNe
Csordás Balázs
sp4
DráTá
Levik Regina
Inf
info1
Agócs Miklós
Info4
Inf
info2
Sztahora Beáta
Info1
Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
E211 (9.D)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
E102 (9.F)
mat+
1. Csoport
Sztahora Beáta
E302/1 (9.B)



Szerda Tört
Tóth Attila
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
E215 (11.E)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
Ö025 (11.B)
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E105 (10.D)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
F002 (9.A)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E204 (9.E)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
E211 (9.D)
TsNe
Csordás Balázs
sp4
An
angol1-BJ
Bogdán József
t.angol
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F001 (11.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F012 (12.A)
VizKu
Kosárkó Györgyi



Csütörtök Fiz
Szabolcsné Pásztor Mária Anna

Erdeiné Lukács Zita
kémia
Mat
matek1
Kamenyiczki Gábor
F003 (12.B)
Mat
matek2
Sztahora Beáta
E205 (11.C)
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
Ö025 (11.B)
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
E204 (9.E)
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E211 (9.D)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
t.német
TsNe
Csordás Balázs
sp4
An
angol1-BJ
Bogdán József
E203 (10.E)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
F002 (9.A)
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
F005 (10.C)
 
 
Fr
francia2-C.
Csáki Gabriella
E102 (9.F)
KnNy
kínai2-OU
Ou Shanyu
E302/2 (10.B)



Péntek
An
angol1-BJ
Bogdán József
F002 (9.A)
An
angol1-EK
Esze Krisztina
t.angol
Nm
német1-DÁ
Dobrosi Ágnes
t.német
Tört
Tóth Attila
TsNe
Csordás Balázs
sp3
MNyIr
Berziné Takács Ágnes
Oszt
Sztahora Beáta
Fdr
Vágner István
An
angol2-NFM
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
t.angol
Nm
német2-VBJ
Vida-Bényei Judt
F002 (9.A)
 



Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2017. 10. 05. 7:58:42
http://www.aScTimeTables.com