Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2018/2019 I félév 1.var0.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.B biológia-belügyi


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő VizKu
Kosárkó Györgyi
TsNe
Juhász Zsolt
sp4
Bio
biológia
Fakla Ida
analab
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
F012 (9.B)
Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
Ö025 (12.B)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
E301 (10.F)
Nm
német1
Levik Regina
F012 (9.B)
Fdr
Tóth Attila
Oszt
Levik Regina
mat+
Kunné Hubai Gyöngyi

Kedd
An
angol2
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2
Levik Regina
t.német
Fr
francia2
Csáki Gabriella
F012 (9.B)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
E211 (10.D)
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
F012 (9.B)
MaIr
Berziné Takács Ágnes
Inf
Barnáné Papp Éva
Info2
TsNe
Juhász Zsolt
sp4
Tört
biológia
Agócs-Jáger Erika
F012 (9.B)



Szerda Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Ö012 Fizika
MaNy
Berziné Takács Ágnes
Bio
biológia
Fakla Ida
biel
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
F003 (9.A)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)

belügy
Szénási Tibor
biel
TsNe
Juhász Zsolt
sp2
Fdr
Tóth Attila
Inf
Barnáné Papp Éva
Info2
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
F012 (9.B)
Nm
német1
Levik Regina
t.német

Csütörtök

biológia
Erdeiné Lukács Zita
biel
Tört
belügy
Dévaldné Orosz Beatrix Anita
E216 (9.E)
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)

belügy
Szénási Tibor
kémia
An
angol2
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2
Levik Regina
t.német
Fr
francia2
Csáki Gabriella
E211 (10.D)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
DráTá
Levik Regina
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
t.angol
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
F012 (9.B)
Nm
német1
Levik Regina
t.német
TsNe
Juhász Zsolt
sp1
Tört
biológia
Agócs-Jáger Erika
F012 (9.B)
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
E301 (10.F)
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F003 (9.A)


Péntek TsNe
Juhász Zsolt
sp4
Mat
biológia
Olasz-Szabó Zsuzsanna
F012 (9.B)
Önv
belügy
Molnár Béla
sp3

biológia
Erdeiné Lukács Zita
F012 (9.B)
Mat
belügy
Kunné Hubai Gyöngyi
E302/1 (10.B)
An
angol2
Derecskei Sándor
t.angol
Nm
német2
Levik Regina
t.német
Fr
francia2
Csáki Gabriella
E202 (12.F)
KnNy
kínai
Li Xiaodan
csop
MaNy
Berziné Takács Ágnes
Én
Máté Krisztina
An
angol1 A
Derecskeiné Nagy Mária
F012 (9.B)
An
angol1 B
Erdősné Hornyák Zsuzsanna
E301 (10.F)
Nm
német1
Levik Regina
t.német


Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 11. 22. 14:40:54
http://www.aScTimeTables.com