Tokaji Ferenc Gimn., Szki és Kollégium - Tokaj
Iskolai év : 2018/2019 I félév 1.var0.4

Osztályok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Osztály: 9.A


123456789
07:50 - 08:3508:40 - 09:2509:35 - 10:2010:30 - 11:1511:25 - 12:1012:15 - 13:0013:05 - 13:5014:10 - 14:5515:00 - 15:45
Hétfő Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E205 (12.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
E102 (9.C)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
F003 (9.A)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp2
MaIr
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Oszt
Májer Jánosné Arday Otília
mat+
Kunné Hubai Gyöngyi

Kedd
Erdeiné Lukács Zita
kémia
Fdr
Vágner István András
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
E201 (9.F)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E102 (9.C)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
F003 (9.A)
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E203 (11.E)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E203 (11.E)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
E216 (9.E)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1

Szerda VizKu
Kosárkó Györgyi
Én
Máté Krisztina
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp3
Tört
Agócs-Jáger Erika
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
E202 (12.F)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
F003 (9.A)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
t.német
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop

Erdeiné Lukács Zita
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E211 (10.D)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab


Csütörtök Fiz
Olasz-Szabó Zsuzsanna
Ö012 Fizika
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
Ö025 (12.B)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
F004 (11.A)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
F002 (10.A)
TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp1
Fdr
Vágner István András
Tört
Agócs-Jáger Erika
Inf
infoA
Barnáné Papp Éva
Info1
Inf
infoB
Agócs Miklós
Info2
magy+
1. Csoport
Berziné Takács Ágnes
F003 (9.A)


Péntek TsNe
Feketéné Csoma Gabriella
sp2
Mat
matekA
Kamenyiczki Gábor
E301 (10.F)
Mat
matekB
Sztahora Beáta
F003 (9.A)
An
angol2
Májer Jánosné Arday Otília
F002 (10.A)
Nm
német2 A
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
Nm
német2 B
Dobrosi Ágnes
E211 (10.D)
Fr
francia 2
Csáki Gabriella
F003 (9.A)
KnNy
kínai
Fan Jieyu
csop
An
angol1 A
Májer Jánosné Arday Otília
F003 (9.A)
An
angol1 B
Négyesiné Fenyvesi Magdolna
E102 (9.C)
Nm
német1
Patakiné Litva Boglárka Judit
tetőlab
DráTá
Levik Regina
MaNy
Gintner Tamásné Hornyák Ágnes



Következő oldal

Osztályok  Tanárok  Tantermek  Osztályok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2018. 11. 14. 10:17:00
http://www.aScTimeTables.com