XIV. Jótékonysági bál a Tokaji Ferenc Gimnáziumban

P11609412018. november 17-én fényárban fürdött a SzSzC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma, hiszen ezen az estén került megrendezésre a tanév egyik kiemelkedő eseménye, a jótékonysági bál, mely Dévaldné Orosz Beatrix intézményvezető-helyettes és Molnárné Tóth Erika intézményvezető hónapokon át tartó előkészítő munkájának, valamint a szülői szervezet és a nevelőtestület példaértékű összefogásának köszönhetően valósult meg. Az intézmény meghívását 242 vendég fogadta el, akik között sokan visszatérőként, mások újonnan belépő szülőként vettek részt a bálon.

A köszöntő után az est programja az iskola diákjainak műsorával kezdődött, majd az ízletes vacsora elfogyasztásával folytatódott, melynek elkészítését Breza Roland és Petrovics Szabolcs mesterszakácsok támogatói felajánlásként vállalták magukra. A hajnalig tartó mulatság hangulatáról a Holiday együttes gondoskodott, akik minden zenei ízlésnek kínáltak megfelelő talpalávalót.  A tombolasorsolást izgatottan várták a résztvevők, hiszen a nagylelkű támogatóknak köszönhetően csodás ajándékok találtak gazdára. A bál bevételét a korábbi évekhez hasonlóan az iskola tanulóinak javára fordítjuk.

Ezúton is köszönünk minden felajánlást! Hálás köszönettel tartozunk partnereinknek, támogatóinknak, akik nélkül ez a bál nem jöhetett volna létre:

KIEMELT TÁMOGATÓNK: Harangod-Mag Kft. – Megyaszó

TÁMOGATÓINK:

A&M Dekor – Csotkó Andrea, Juhászné Szemán Melinda Gubányi Réka Molnár Szabolcs Szabó Réka
Abaúj Fitness Guth Marcell Műköröm Stúdió Szerencs Szabó Richárd
Ádám Orsolya Hajduné Bertók Adrienn Nacsa Norbert Szabó Tamás
Ádám Péter  Handa Virág Nagy – J Zöldségese Kft Szakolczai Lívia – Virágbolt Tiszanagyfalu
Ádámné Vancza Viktória Harmati Tibor Nagy Áron Szaniszló Gabriella
ÁDI-FRUCHT Kft. Háziasszonyok Boltja Nagy Beáta Szász Noémi
Áncsán Alex Hekman Norbert Nagy Bence Szegedi Tibor
Áncsán Gergő Helgert Zoltán Nagy Csaba Székely Alexandra Vivien
Áncsán Mihály Héri Tamás Nagy Dániel Szerencsi Szakképzési Centrum – Kovács Enikő főigazgató
Áncsán Mihályné Hornyák Ferenc Nagy Dominik Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji kereskedelmi És Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma-Szabó István igazgató
Andrássy Martin Hornyák Pál Nagy Eszter Szloboda Béla
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Hotel Hornyákné Bujdosó Noémi Nagy Márkó Szlobodáné Tóth Tímea
Apáti Gyula Gellért Horváth Ferenc Nagy Nóra Szűcs László
Babik István Horváth Gábor Nagy Regina Szvirida Sára
Balogh Boglárka Horváth Helga Nagy Renáta Takács Dominik
Balogh Martin Horváth Márton Nagyné Hudák Ildikó Takács Gergő
Basilicus Szőlőbirtok Horváth Milán Nagyné Veréb Ágnes Takács János Gazdabolt Rakamaz
Batta Dinnye Nyírtelek Hreskó Alexandra Nemes Kristóf Takács Mihály Noel
Batta Kristóf Hudák Lilien  Nyírzem Coop Zrt. Tamás János VILLANT
Batta Szilárd  Hullárné Fekete Tímea Oláh Dániel Tamás Klementina
Baumann Tamás  Hunyadvári Nándor Oláh Emese Tar Vivien
Baumann Zsolt Ideál Kozmetika Tokaj Oláh Olívia Tasnádi Zsuzsanna
BeLaMi Ruházati Üzlet Illés Fanni Oláh Péter Teleki Áron
Berencsi Antónia Imre Levente Orosz Evelin Titkó Simon
Berencsi Róbert Ízest Örömest Lekvárium – Pásztor Péterné Orosz Kristóf Tokaj Hétszőlő Rákóczi Pince
Berencsiné Szász Erika Jászai Gazdabolt Tokaj – Jászai János Oroszné Hudák Ágnes Tokaji Hímesudvar 
Bihari Antal Jóczik – Tóth Orsolya Ördög Zsolt Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Bodnár Bella Rebeka Juhász Gábor Padlók Boltja Tokaji Múzeum
Bodnár Dorina Juhász István Péter Palkó Norbert Tokajvár Hotel
Bodnár Lóránt Tibor Juhász Veronika Pányi Máté  Toldi Fogadó
Bodnár Mária Melinda Kádas Boglárka Pápai Tamás Tóth Boglárka
Bodnár Zoltán Kanczler András Papp Hedvig  Tóth Gerda
Bogdán József Katona Bence Pásztor Anna Luca Tóth István
Bonchidai Csárda Kecskés Istvánné és Kecskés István Pásztor Gergely Tóth Mariann
Borbély Barbara Rita Keller Istvánné – Lotti Divat Pásztor Levente Tóth Mihály
Borbély Gergő Keller Zsuzsanna – NOX Divat Pásztor Márk Tóth Noémi
Borsodi Attila Kiss Dominika Pásztor Péter Tóthné Bolygó Edit
Braunné Boós Anita Kiss Lilla Patai Péter Tőzsér Barbara
Budainé Kállai Andrea Kocsis István Patvaros Zsolt Vajtó Jenő és családja 
Budainé Sándor Csilla Kóder Ágnes Pauleczki Szőlőbirtok és Pincészet Vámosi Nóra
Buffalo Bill Western Étterem Koleszár Réka Peimli Bernadett Váradi Zsófia
Czikó Jánosné Kopcsó Tímea Peimli Eszter Varga Ádám
Csacsagumi Kft. Kornis Gergő Péter Fanni Varga Andrea
Csata Bulcsú Kornis Pékség Petró Attila Varga Krisztina
Csatáné Gál Mónika Koromházi Máté Petróczi Fruzsina Varga Petra
Cserés László Koromházi Tibor Piciny Csodák Boltja Tokaj Várhelyi Áron
Cserés Zsuzsanna Kotán Szabolcs Polacskó Péter Vass Lajos
Csordás Balázs Kovács Andrásné Polyák Dávid Veisz Márton
Csordás Sándor Kovács Cintia Popik Attila Venczel Bálint
Demeter Felícia Rita Kovács Krisztina Porkoláb Panna Viktor Vendégház
Dévald Áron Kovács Márta Porubszki Tamás Virágsziget – Csekőné Tompa Anita
Dévald István Kovács Zoltán Porubszki Zsuzsanna Viridis Pharma
Dolbai Dóra Kövér György Posta György Vojtkó Ilona
DÖK Krajczár Kamilla Pózer Tamás és családja Wassermann Ékszerüzlet
Dr. Dankó József Krausz Csaba Pozsonyi Dávid Weinrauch Renáta
Dr. Dankóné Patkó Kornélia Krausz Máté Prill Gábor 100 Ft-os Üzlet Zakar Eszter
Dr. Garden Rakamaz Krausz Réka Prill Hanna Zelenák Imréné
Dr. Gulyás Gábor Krauszné Tóth Andrea Rabbainé Horváth Edit Zempléni Zsanett
Dr. Jánosné Petruska Magdolna Krecz Anna Virág Radóczi Imre Zrínyi Emese
Dr. Mátyás János Kristóf Bernadett Rákóczi Huszonhét Pizzéria és Kisvendéglő Zrínyi Nándor
Dr. Zakuczki Tünde  Ladinszki Tünde Rölli Krisztina Zsigus Bence
Drozda Ádám Lakatos László Schmidt Botond 1/13 Informatikai rendszerüzemeltető osztály
Drozsnyik Bence Péter Lakatos Róbert Schmidt Gréta 10. A osztály
Ducsai Jánosné Édességbolt, Tokaj Lánczi Szabolcs  Siháné Tilk Adrienn 10. D osztály
Egészségfejlesztési Iroda Tokaj László Vivien Siku Lóránt 10. E osztály
Erdős Pince Laub Lara Sinka Viktória 11 E osztály
Erdős Zsófia Réka Lebbánszki János Sóvári Armand 11. B osztály
Erika Papír – írószer Lebuj Pince – Ludas Gábor Sóvári Csaba 11. C osztály
Fazekas Máté Lengyel Ádám Sóvári Éva 11. D osztály
Feith Dániel Ludas Dorina Sóváriné Füzi Emőke 11. E osztály
Fincziczki Imréné Magyar Helga  Spinda Bence 12. A osztály
Fitos Barbara Májer Sándor  Stefán Mercédesz 12. C osztály
Gilányi Zsófia Makkai Regina Suller Lili 5/13 Informatikai rendszerüzemeltető osztály
Glamour Szépségstúdió   Márton Gábor Suller T Kft. 9. A osztály
Goda Dávid Márton József Szabó Bence 9. B osztály
Goneth Lilla Medzsibriczki Péter Szabó Gergő 9. C osztály
Gottfried Péter Mezei Virág Szabó István  9. D osztály
Gromóczki Dóra Molnár Dóra Szabó Judit 9. E osztály
Group Creative Market Kft. Molnár Mónika Szabó Petra 9. F osztály

Hozzászólások lezárva.